UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Saši Iliću uračunat jedan poen za penalties earned. ?

    Kakav je on penal iznudio? Prvi je bio centaršut Petrovića u ruku drugi kataguruma onog garavog na Stevanoviću.

  2. Meni danas ostali :Cavi,Vidic,Alves i Eto.

  3. Meni danas igraju:
    Cezar, Pike, Vidic, Ćavi, Sneijder (C), Runi, Huntelar i Đilberto Silva.

    Runi mi je unlikely to play -.-

  4. Руни неће играти, чуо сам да паузира 3 недеље.

  5. Znam, a nemam koga da uvedem, jer ništa nisam pratila situaciju za ovo kolo... juče sam ceo dan bila euforična zbog utakmice, već u 7 bila na stadionu, nije mi palo na pamet da proverim fantasy, pre nego što sam pošla. Idiot :)

  6. Пих, нисам знао да ти навијаш за Партизан... а баш сам имао лепо мишљење о теби...

    :)))

  7. Ko je rekao da navijam za partizan? :)

  8. Аааааааа, еееее то се цени! :)

    Види што сам глуп, па могао сам да претподставим... :)

  9. ;)
    Mada nije da ne bih volela da prođu dalje, bilo bi lepo gledati Milan ili Real u Beogradu. :P

  10. Е јбт, закаснио сам и забравио да убацим синоћ Мату и Мкгрегора на гол.

  11. Vilja dao gol, taman da malo popravim utisak od sinoc, jos kad bi ovaj Pjanic odigrao kako valja, i Lorris ostao prazne mreze da se vratim u vr'

    ono sinoc tuga! Jel zna neko sto nije igrao Juan?

  12. Какав сам је баксуј, јеботе!

    Убацим Занетија и ризикујем један поен, и као мени за инат, он не одигра прву утакмицу после 25 година.

  13. jebemukevu ne igra ni Pjanic pa koj moj sam stavljao onda njega, igrao covek standardno...

    inace Eto ga metno i to dva puta za 25 minuta....

  14. Za sada 61 poen. :)

  15. Е Петре, Петре, женско те растура у фентазију...

  16. Растури и мене...

  17. Јел има неко од вас Ван Дер Варта у тиму? Он је ладно стиг'о да промаши пенал, да гол и добије црвени.

  18. 64 poena. Sasvim pristojan rezultat. :)

  19. Imam ja van der varta, mamu li mu njegovu, i imam i zanetija(mijenjao klisija i njegov truli bod), tako da sam ga veceras fino izduvao. vrati me huntelar malo u zivot.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.