UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Ај полако... :)

    Имао сам у првом колу једног са нула у изабраном тиму, па ми он убацио на крају кола Сисеа кој је био замена јер је имао 5 поена... тих 5 бодова су рачуната у крајњи збир

    Прошло коло ми је Фабрегас имао нула, а Клео био у заменама, и онда је Клео стављен на крају кола у тим и рачунали су ми се и његови поени...

    Сад ми је Ван Бомел остао а не може да игра док Фабрегас може па јел постоји начин да изменим или да чекам опет да се деси аутоматски...

  2. Немам појма, разумем шта кажеш, ало немам појма.

  3. Jedan nula za njih

  4. Шта ради овај Венгер, слепчина глупа, шта му ради кој курац Аршавин на клупи?!

  5. Види кретена, увео Аршавина 15 минута пред крај. Кретен.

  6. 35 bodova, nije loše, s obzirom da nisam dirao postavu od prošlog kola, i da mi je ostao ven der vart u postavi

  7. Шта је било Стормборн, ћутимо, а?

    :))

  8. Peki, iza "bilo" ide zarez. :P

  9. napokon mi se isplatilo što imam ovog songa u ekipi :)

  10. Јел то све што имаш да кажеш? Хаха, растурам те у фентазију за сад!

    :))

  11. Imaš sreće što mi je zabagovao sajt, pa ne mogu da proverim gde sam na tabeli u odnosu na ostale. :upućuje pekiju ekstremno opasan pogled, jede malu decu pogled:

    EDIT: Uau, ne brini, stižem ja to sutra.

  12. Е баш да видим! :)

    Убачена је табела на прву страну за оне који не могу да се улогују.

  13. haha, prvi sam još neko vrijeme, sutra predajem štafetu nekome :)

  14. Nije loše za sada, momci malo da odmore i sutra napadamo tron. :)

  15. Е у пизду материну. Занети ми је на клупи, зато што је писало да неће да игра, а Валдез на брани за Барсу, а он ми је капитен!

  16. Ооооо, оооо, оооо Самјуел Ето! :)

  17. Kapiten Ćavi igrao samo 17 minuta, a Tulalan nije uopšte ulazio tako da i nisam baš nešto zadovoljan. Moglo je i bolje.

    Znam da sam smorio, ali još jednom moram da istaknem to da je Geret Bejl apsolutna nenadjebiva carina. Krivo mi je što ga ne stavih za kapitena al jbg. Da ga vidim u Liverpulu bar jednu sezonu, i mogu da umrem na miru. :)

  18. Kako je počelo, mislila sam - nema od ovog kola ništa, ali ipak nije bila potpuna propast: 44 poena. Peki, ujaaaaa, javi see! :D

  19. Није фер, јебига. Капитен Валдез ми није играо, а добио би бар 14 поена да јесте, плус ми није ни Занети играо, писало је да је повређен... Јебига, шта да се ради. честитке Сторм. :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.