UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Nemaš sreće, druškane, na sreću svih ostalih. xD

  2. A joooj kako sam ekstra takticki odigrao ovo kolo.Eto kapiten sve resio.

    haha, prvi sam još neko vrijeme, sutra predajem štafetu nekome :)

    Preuzecu stafetu....;).
    Buhahahhaahahhahah...

  3. meni van der vart ostao u prvoj ekipi, a zaboravio da ubacim zanetija danas, nema veze, cestitke ostalima.

  4. Ja se plašim da otvorim svoj fantasy kad god odem neko povređen, a menjala sam tim, sad se ni ne sećam ko mi je sve u timu...

  5. Ju ken du it črč, ju ken du it!

  6. Ljudovi i žemskinje, provjerite ekipe, ne zaboravite da naštelite timove za sutra.
    Meni se desilo prošlo kolo, pa da opomenem ostale :D

  7. Prošlo kolo sam zaboravila na tim, pola tima mi nije igralo, imam nula koliko hoćeš, mogu pire krompir da spremim za 4 osobe od tolikih krompira. :D

  8. batali 4 osobe, zovni mene, sve ću da pojedem :)

  9. Добро ме подсети. Ваљда нећу заборавити вечерас...

  10. Bedno danas, sutra me može izvući jedino da Aršavin i Šamak daju po bar 10 golova. :)

  11. Други!

    Гранд! Гранд! Гранд!

  12. Stormu igraci vecito jebu :)

  13. ja sam zamijenio van der varta za bejla, i isplatilo se. večeras imam još osmoricu igrača pa ćemo vidjeti šta će biti.

  14. jebali su mamu Lucho i Ivanovic! Doneli mi krs boziji bodova... izvukli mi kolo... e a sto nije abdejtovana lista od sinoc?

  15. Зато што су спори до јаја... мртва УЕФА, јбг.

  16. А не вреди ти ти ништа бодови од Ивановића пошто њега сви имају у тиму. ;) А лик упао на 5 место најкориснијих играча.

  17. nema veze, izvukao je on meni moj skor :)
    Ali Llucho covek dva gola i asistencija! Majstor, prva tri kola nista al je sad morao da odigra kako valja!

  18. isplatilo mi se što sam ubacio dvojac iz marseja, lučo i hajnce. song mi donio krompir bodova, a ibrahimović 1, ali aj, opet, 85 bodova je za pohvalu.
    mogli su uračunati onaj šut ibre kao asistenciju pipu :D

  19. Ne zaboravite da naštelite ekipe za sutra!!!

  20. Gotovo i ovo kolo!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.