Ко последњи победник 67

  1. Кога год ми дате! Битно је момачко вече!

  2. Ne moze...moras sam da biras devojku i da se izboris za nju.

  3. Кога имам у понуди? Да знам.

  4. Pa ne prodajem ja vukajlijasice za hareme.Sam izaberi pa da pravimo svadbu.:)

  5. Видиш, идеја за бизнис. Но док се ја не одлучим, ти ми помози да удамо Пуфну, буни се нешто! Срамота!

  6. О чему се ради?Е ће неко неког да јебе?Ако је тако оћу и ја нешто да јебем...

  7. Свадба друже! Може бре, има деверуша, куме, сватови... Иха! Да се омрсиш и те како!

  8. Pa ne znam sta cemo joj...Mozda Elektricar nije taj pravi?

    Pope,ovde se sklapaju predbracni ugovori...nema sexa pre braka.:)

  9. Јесте прави! Није то још увидела, ал` временом хоће!

  10. Па не женим се ја , ја ћу да будем младожењски момак (се тако то беше зове?) а они могу шта оће :)

  11. Ne znam...opet treba dobro razmisliti. Da se ne vuku deca posle po sudovima.

    Laki,zasto ne nadjes neku finu devojku,ne sredis se?:)

  12. Ti mala da šutiš.Laki ja mislim da se to kaže stari svat?

    Pa Čmile biraj...sve osim ove moje što je pobegla izgleda.

  13. Zdravo Maloletna.

    Evo je Čmile, vataj je!

  14. Pufna ne veruje u brak. I ne voli svadbe, i da svi gledaju u nju, i da pricaju o njoj kad nije tu. :P

  15. Моја! Резервисано.

    Није твоја побегла. Чита из илегале и нећка се, глуми фину!

  16. Цакана ,нема у томе ничег занимљивог ....

  17. Čekaj bre, vi se ponovo tu raspravljate oko brakova? Ne znam baš, ja sam već udata...ali sam ipak fina devojka.

  18. E evo ga i pop...aj sad lepo da se poredjamo i da se pouzimamo...Red bi bio.:)

  19. Joj evo ove moje, sad sam najebal!

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010