Prijava

u ovoj temi pisite sa kim na vukajliji imate najbolji odnos,tj.ko su vam najbolji virtuelni drugovi:)))

Najbolji drugari su mi kurd i barracuda!

Nemam najboljega druga na Vukajliju, ja se samo družim sa osobama iz stvarnog života. :) Vule, pazi samo kako će da ti premjeste ovu temu, ako je prije toga ne zaključaju.

Moja najbolja drugarica, istovremeno i uzor je BachicS
BFF!

sto bi je zakljucali???
ne mislim bukvalno drugovi,ali sa kim ste bas ono dobro
ja sam super sa mensurom,i ivicomxxx(od skora)al je ok

u pravu si mensure,premestise je

e da zaboravih,imate li nekoga koga ne podnosite

Nemam, ja volim sve ljude ovoga svijeta. Ne, nisam jebeni hipik... Oh, izgleda da ipak mrzim nekoga. Znači, još jedna zajednička stvar koju imamo ja i Erik Kartmen.

S obzirom na to na da sam veoma komunikativna i druželjubiva osoba vi ste svi moji najbolji drugari i ja vas sve puno gotivim jer ste kul i do jaja.

A sad za ljubav svojim omiljenim drugarima promeni molim te taj avatar.

Otkad sam ga stavila ni sama ne gledam svoj profil, ali neću da ga mjenjam.
Dve minute nakon što sam ga stavila, otišla sam da jedem. Pojela sam dva zalogaja, jer nisam mogla da izbacim sliku iz glave. Ja volem da mučim ljude. :D

Ako hoćeš da nas mučiš stavi neki keš :D
imam traume od tvog avatara.

e da zaboravih ja izuzetno gotivim DLZ jer onomad nije htela da me banuje

Dobro,Selena,ali kad te ja molim?
Moja zena ima traume i nemoze da spava.
Evo obecava da ce te pustiti da me izvedes u grad ako promenis avatar.

Obecavam. Casna patagonijska rec! Tako mi Uzicke Republike Patagonije!
Zamolila bih te ja, ali u nasoj kuci samo musko moze da se zvanicno obraca! Ja ne umem cak ni zeleznicku stanicu da nazovem, ne ne smem, jednostavno ne umem! I sad mali prst kuca ja samo pritiskam spejsbar.

+20 Politikinih zabavnika?

Hahahahahaha! Promeni stvarno, gadan je! :)

meni je Šaban najbolji prijatelj. Ne družim se mnogo ovde, ali sam na njega naleteo na četu i baš je faca.