Prijava

Dakle, šta biste sve promenili, ubacili, izbacili i ostalo.

P.S. nisam moderator, ali mislim da i mi obični smrtnici imamo pravo na svoje mišljenje, zar ne?

Promenila bih cipele.

...vezano za Vukajliju...

Ubacio bih nekakve sandučiće za poštu članova...a možda i ne bih. :-)

koliko ja vidim ovde admin ima problema sa članovima koji se registruju na nekoliko mejlova pa spemuju i glasaju za sebe. Problem bi mogao da se reši uvođenjem aktivacije akaunta preko mejla. To bih ja uradio.

Tako je bilo ranije ali su mejlovi umeli da zavrse u spamu pa ljudi ne bi ni videli mejl.

Mozda bi ipak trebalo da vratis aktivaciju naloga preko maila, uz napomenu da se proveri spam sanduce ako poruka posle odredjenog vremena ne stigne u inbox.
Mnogi sajtovi skrecu paznju da je moguce da pismo zavrsi u spamu.
Poz

Ako popularnost nije bitna, zašto je potrebna borba protiv varanja oko davanja poena? Neko ko voli da laže sam sebe da su mu definicije odgovarajuće, zašto bi ga u tome sprečavali? Jedini vid iskorenjivanja, koji je i primeren sajtu, je glasanje drugih članova. Zaista mislim da je uzaludno to činiti, bolje je zabaviti se oko nekih drugih stvari.

Није ствар о популарности, већ о јасном правилу да једнан члан сме имати само један налог. Шта је корен тог правила нисам овлашћен да одговорим.

Ja sam saglasan šta god bilo...Moram,meni su dosada obrisali kol'ko 'oćeš,a nisam imao dupli nalog.
ALI,NEMA VEZE,JA OPET NAPREDUJEM! :-)))

To oko vise account-a se moze resite preko ip adrese i mail-a. Kad se to uradi moze se videti ko vara i ima vise account-a. Ako glasa sa vise account-a na istu definiciju sa iste ip adrese sigurno ima vise account-a.

toliko od mene pozzz svima!!!

Da,u tom slucaju bi samo 95% ljudi moglo da vara,posto ne verujem da vise od 5 posto ima staticki IP. :)

ja i još četvoro :)

Da sam administrator banovala bih i kikovala i spalila na lomachi sve plagijatore.
Eto, da pokrenem i ja jednu temu "iz formalina"...

Ma da...Ti bi da zavlada rasulo ovdje, pa da ti zavodish red i mir... :D

Bilo je i rasula ovde. Nekada. Iz mojih newbie dana. Sad kad sam veteran, nostalgija me 'vata.

Upozorio bih sve nove clanove na problem plagijata i ispucanih fora...dao im par saveta! i natero ih da to procitaju pre nego sto naprave prvu definiciju

Ja bi da sam administrator uvela to da svaki koji klikne da se registruje i u okviru te registracije bi mu dala prvo da odradi testove inteligencije,profesionalne orijentacije,test SOS(slika o samom sebi),i test da vidim koliko ima zrelo razmisljanje i da li moze pravilno da rasudjuje.I kadpolozi sve te testove da se tekonda registruje.:D:D:D

Slazem se... I plus 20 sklekova.