Prijava

http://img.skitch.com/20090112-fsm6rrp8841q1dyxdx5jjyj6rr.jpg

Tako da:
nema više baga sa linkovanjem izraza sa zarezom (pošto se više zarez ne koristi za razdvajanje oblika) moguće je linkovati pojedinačnu definiciju
* moguće je linkovati bilo koju drugu/stranu/sajt sa proizvoljnim tekstom linka

Ovo sto je sredjeno sa zarezima bi trebalo ici u Dogodilo se na Vukajliji! :D
Odlicno gazda!

hehe, konacno da vidim neki od mojih predloga sproveden posle duze vremena :P
a mozda i nije moj koliko je vremena proslo :D

meni se javlja ogroman problem.

http://vukajlija.com/recnik/emo/699

naime sve sto je bilo linkovano primer poimanje je islo na link shvatanja, sada je prikazano kao "poimanje, shvatanje".

znači li ovo da moram da editujem sve definicije pošto sam poprilično likovao????????

molim te, reci mi da ne moram, pošto stvarno nema smisla...

naime, problem se javi kada prvi put kliknem na edit na nekoj def. ako ispravim slovnu grešku, on automatski pojebe linkovanje koje nisam pipao, a deo je te definicije.

ovo mora nekako da se sredi što pre!

koliko je u narednih 5 minuta, pošto je stvarno frustrirajuće....

KRIZIRAM!

ne smem da otvorim definicje da nešto ne pojebem, ovo je strašno. a i mnogo smara da svaki put kad hoću da linkujem moram da kucam ili kkopipejstujem celu adresu. isuviše je zahtevno i apsolutno ubija želju za samim linkovanjem, mora da se napravi neki kompromis. recimo mogućnost korišćenja i starog i novog načina ili šatagod. više ne znam koliko sam definicija pojebao...

... ja prosto ne verujem da ovo niko nije primetio... jebote aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

uf da u pravu si. modovi nista ne editjujte dok ne kazem da sam sredio.

Sva sreca pa ja nisam znao to napredno linkovanje. :D

Surovi, nažalost moraćeš ručno. Morao bih da prođem kroz sve definicije da bih ispravio a to će ubiti sajt na barem sat vremena što je puno. A u ostalom što diraš stare definicije, "The Game" je zabranjen :)

Takođe desio se još jedan fix sa ovim unapređenjem: moguće je "mešati sadržaje", npr. 2 slike, 1 klip i tekst => sve to u jednom postu na forumu.

prošao sam kroz sve svoje, i naišao na neke gde sam siguran da nisam ništa popravljao niti editovao, gde su linkovi bili sjebani. negde se dešavalo da je samo u primeru zeznuto a ne u samoj definiciji.

prvo sam mislio da je to uradio sam svuda gde je linkovanje bilo po principu ime,nešto (znači bez praznog mesta posle zareza) ali posle se ispostavilo da to nema veze...)

nisam siguran koliko ljudi praktikuje linkovanje, ali valjalo bi da svako ko misli da mu se nešto možda zeznulo, baci pogleda na svojih ruku delo, pa ako vidi neke anomalije da se požali, recimo ovde... ili negde već.

da se ispravi sve to.