Prijava

Onaj sa.lezanjem na.lovorikama

ubij me ako znam o kojem pričaš :)

Nema veze, sjetices se. I ako se ne sjetis isto nema veze :)

kad nekoj lepoj devojci napisu ispod slike na FBu..."cke beogradskë" a ona nije iz beograda... :/ sta ima pa sad to znaci....kakvi glupaci!

Кад неко хрче.

Dubioza Kolektiv i njihovo kukumakanje.

Dubioza Kolektiv i njihovo kukumakanje.

Ja bih njih držao umjesto dnevnika neke libtard televizije jer imaju potpuno istu smornu priču samo je prosipaju u nekim šatro rimama

Opčinjenost Njujorkom. http://www.vijesti.me/caffe/i-podgoricani-imaju-svoju-stranicu-facebooku-clanak-189019 Kad bi Njujorčani uzeli da jedu govna svi bi rekli "Amo i mi, mora da su dobra čim ih oni jedu!". Ujedno i neinformisanost novinara, pa Beograđani su to pokupili od Njuarčana.

Kada neko nema obzira prema drugim ljudima. Aj kontam da smo svi sebični, ali biti toliko govno da stalno ideš drugome na štetu sa svojim postupcima, to ne da me nervira, nego bih te brabonjke bez razmišljanja strijeljala u jebenu glavurdu, i sa zadovoljstvom odslužila kaznu zatvora.
Da li su takvi jer su pogrešno odgojeni zbog čega je bezobrazluk postao toliki dio njihove ličnosti da im u konačnici riječ "živjeti" znači "napakostiti drugima", ili jer im fali još par dijelova u mozgu da bi se mogli nazvati evoluiranim ljudskim bićem, ili čak bićem uopšte- nisam sigurna, ali definitivno su smeće koje treba maknuti sa planete Zemlje. Kako? Bez ikakvog upozorenja ih strijeljati na mjestima na kojima provode svoje trenutno beskorisne živote, a onda ih pobacati po bašči kao prirodno đubrivo za živu ogradu (nipošto povrće ili voće, a bogme ni cvijeće jer su previše ogavni da bi i u najmanjoj količini i u ikakvom obliku postali dio lijepog i kulturnog cvijeća), ne bi li imali pozitivnu svrhu svog postojanja, makar nakratko.

daj neki konkretan primer

Kada je neko idiot i jebeni retard.
Danas me povezu drugarice autom i ja zamolim da utišaju muziku da se čujemo u autu a i glava me bolela. Kroz 3 minuta mi jedna od njih vikne nešto bezveze na uvo mislio sam da mi bubnu opnu probila. Ja se uzjebem izađem iz auta ona kao pa nisi rekao da ne vičemo....Zašto su ljudi jebeni retardi?

Udariš je po glavi, ona logično kaže "Nemoj da me udaraš". Ti je uhvatiš zasisu, i kažeš "NISI REKLA DA TE VATAM ZASISU".

CapooN

Kada je neko idiot i jebeni retard.
Danas me povezu drugarice autom i ja zamolim da utišaju muziku da se čujemo u autu a i glava me bolela. Kroz 3 minuta mi jedna od njih vikne nešto bezveze na uvo mislio sam da mi bubnu opnu probila. Ja se uzjebem izađem iz auta ona kao pa nisi rekao da ne vičemo....Zašto su ljudi jebeni retardi?

Da je viknula "Oš da ti popušim?", bi li tada poludio i izašao iz auta?

nerviraju me ljudi sto pokazuju viljuskom. tacno mi pred oci dodje riska (kako li se zove zena) kad u boljem zivotu ide na ekskurziju pa zamezi u autobusu.

КАД СУ РИБЕ ИСФОЛИРЕНА ГОВНАААААААА

Nerviraju me Bosanci koji pjene kad im rečeš da burek nije samo s mesom. http://vukajlija.com/burek-pica/450223#comment_2807205 Dođe mi se da uzmem pare na kamatu i platim Pezosu da išklepa takve likove.

ULTRA KUL PERSONE KOJE KORISTE REČ SELFI