Prijava

Rasprava sa tvrdoglavim ljudima.
Jebo mater, nema šanse njima dokazati neku stvar pa to ti je.

A onda ta osoba meni nabacuje da sam tvrdoglav i da se derem, a ja jebeno tiho pričam a on se dere i onda ja kažem "Pa ti se dereš" a onda on "E eto vidiš da se dereš" i još mi nabija na nos da sam pijan a ja okusio alkohola nisam
ahahahhaha španska serija

Kvazinaučne emisije sa teorijama zavere i "starim mudrostima" gde nakupe neke samoproklamovane eksperte, koji frljaju raznorazne teorije na koje se naloži dokon narod i vegeterijanci. Upravo sam gledao sa ženom jedan takav dokumentarac o Egiptu, ona oduševljena tim. Dobro, ae, daj da i to vidim. O.K. Gledamo. Ako verujete, ta glavna baba narator u jednom momentu pokazuje neke hjeroglife i sad zaokružila na fotografiji: "Pogledajte, ovaj hjeroglif liči na helikopter, dok ovaj drugi liči na avion. Egipatska vlada zabranjuje da se o tome priča... :zajebana muzika: - Da li to znači da su stari Egipćani imali prevozna sredstva za koja mi nismo znali, a koje oni ne žele da znamo?" Ja kadar nevera. Prikazivala baba i neke fotografije ćupova, to su inače Egipćanima bile baterije. Imali su i sijalice inače, ako niste znali. Posle se našao i neki deda Egipćanin kamilar, on je tu su svojstvu frilens mudraca, kune se čovek da moderna nauka ništa ne zna o tim "tim drevnim mudrostima". I da, i "energijama". I da su piramide Egipćani koristili da leče raju zvukom. Uđeš u prostoriju i vračevi u drugim prostorima slušaju zvukove i odrede ti dijagnozu, jebeš rentgen, fMRI ili EKG. A to je inače mogućno jer ispod piramida ima mreža podzemnih voda. Posle opet prikazivali nekog "eksperta" koje je crtao linije nekih mističnih energija koje se potežu od Velike Britanije do Egipta. Nacrta jednu liniju, nacrtao drugu liniju "eto tu se presecaju, i to su stari Egipćani znali i tu su postavili piramide".

Posle odem da potražim na netu te stručnjake da ženskoj glavi objasnim i dokažem koje je to govno - de ba, stručnjaci do mojega, nigde nekog naučnog merljivog dokaza. Reference na koje se pozivaju su knjige za koje su ona govna koja Isidore Bjelica piše nivo. Potražim dalje na netu te "energije" što je ovaj crtao, izbaci Gugl slike Bude, čakre i ta govna. NA TI, ŽENO, VIDI! C. Ne možeš ti njoj dokazati. "Jok, energija, bioenergija, skrivene stare mudrosti." Kurac moj stare mudrosti. Mozak me boli. :(

Ja prije nekolko gledao emisiju Ancient Aliens sa onim Grkom dignute kose, epizoda je bila o Naska linijama http://en.wikipedia.org/wiki/Nazca_Lines da bih nekolko dana posle gledao na neki drugi kanal kako neki umjetnik nogama crta još komplikovanije linije po sličnoj pustinju, u stilu performansa, bez ikakvih pomagala. Eto, neki to prpisuju vanzemaljcima a neki to rade iz hobija. Jebem ti medije, koje su to zamlate.

Kad neko kaže "spužva" umjesto sunđer.

Ovo je riječnik slenga Bolje, mi ovdje volimo razne riječi i izrazre, a ponajviše sinonime, tako da bolje (Bolje hehe) se navikni na korišćenje manje korištenih rječi.

Spužva ne treba da se koristi jer to nije naša riječ Meśo.

Svi smo mi naši... dok DNK test ne pokaže suprotno. xD

Mene nerviraju oni što se pale na retro stvari, crno bjele fotografije i filmove, instagram, Odri Hepbern. Da sam puno jako pametan izmislio bih vremenski stroj i sve ih poslao u prošlost a i mene s njima da im govorim "Eto vam ga sad haha!"

Da brate Meüo. to je taj tip ljudi koji vole retro, ali ako učine retro putem ajfona. Pa podjele svoj retro sa drugim retro ljubiteljima. Na retro grupama na društvenim mrežama. I da, fotografije provučene kroz ona isntagram sranja su upravo to.

nervira me ova realnost. moja ili vasa, nisam siguran. realnost u kojoj se ponavljaju jedne te iste radnje. u kojoj ja idem na sugavi posao po smenama, izlazim na jedno te isto mesto, pijem tolerancijom organizma odredjeni broj piva, ljude na stanici koji drkaju telefon kako bi prikrili svoju usamljenost. nervira me ova vremensko-prostorna MUSTRA. voleo bih da sam organizam bez svesti

Srpske novine i njino forsiranje gluposti: ili je šokantno i skandalozno (a realno nije, vesti uvek budu gluposti, tipa, Soraji ispala sisa na kamili u Dubajiju) ili postuju o selfijima, jebali ih selfiji da ih jebali. www.politika.rs je klasa za sve njih.

Када исправљају моје "добро јутро" у "добар дан" и "добар дан" у "добро вече".

mljackanje prilikom jedenja, halapljivo prožderavanje tokom jela.

Горчин Стојановић

Највише ме нервирају људи који мисле да све знају а у ствари ништа не знају а притом се праве паметни.

Reklame na YT.

I ŠONTAVA PRETRAGA NA VUKAJLIJI, KAIZENEEE, OVA IZBACUJE VIŠE REZULTATA, ALI AKO UKUCAM PEDER, ONA MI PRVIH ŠURNAEST STRANA IZBACI MOLDAVSKE KURVE, PA TEK ONDA PEDER, DAJ REGULIŠITE TO

Ovi dokoni domaći pederi što prave transfer pandane Farela Vilijamsa Happy - We are from Belgrade, We are from Novi Sad, We are from Sremska Mitrovica. Pogledajte ih samo kako su tako kul, tako šareni, tako blesavi, tako šašavi, tako slobodni, tako blesavi nabijem ih sve na kurac. Ali kapiram da sam jedini kome idu na kurac sudeći po oduševljenju socijalnih mreža. :(

Dio idi na "index" tamo ti odma izbaci ne znam što tu nije postavio umesto ove ta je bolja