Prijava

(mada dobro puši)

ja sam čuo da je to kamena vuna ipak u pitanju

Čekam Tilmaru da dodje i kaze:

Jebo na staklenoj vuni haha? Nije to nista ja sam jebo na secernoj vuni. I u secernoj repi.

──────█▒───▒▒───▒█──────
──────█▒██─▒▒██─▒█──────
──────█▒───▒▒───▒█──────
──────█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▌─────
──────█▒▒██████▒▒▒█─────
────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───
──██▒▒▒▄▄▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒██─
██▒▒▒▒█░░▀▄▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
█▒▒▒▒▒▒▀▄░░▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
██▒▒▒▒▒▒▒▀▄░░▀▄▒▒▒▒▒▒▒██
─██▒▒▒▒▒▒█▀░░░░█▒▒▒▒▒██─
──███████▀▄▄▀▄▄▀██.

Ova poplava slika iz teretane picki i "faca" i slikanje zdrave hrane i pica i kao volja je kljucna i te fore

I u secernoj repi.

ahahaha ovo kad sam pročitao

sta me nervira evo reci cu vam sta me nervira sad sam se iznervirao solidno, 2 stvari su u pitanju, a krivci su isti cenim, stavljam ovde da ne bi bio kao politicki post nego objektivan post gradjanina

prvo ne znam da li ste videli ili pratili ovaj kurac sa grafitom valjda u ns, bio neki kurton nacrtan i to je neko svrsavanje umetnost vau i sad prekreceno je iz boga pitaj kojeg razloga mozda ali samo mozda zato sto je to VANDALIZOVANJE PRIVATNE ILI CIJE VEC KURCEVE SVOJINE, ako gresim recite mi nisam obavesten da li je taj prostor taj zid namenjen "umetnicima" ili su dobili dozvolu vlasnika onda se izvinjavam ali nesto ne verujem da je to slucaj
i citam malopre nacrtali KURAC hahha legende eto im KURAC, ovi prekrecili a ovi opet KURAC HAHA majku im jebem oni ce nas eto im kurac, pa vidim spremaju neki jebeni protest da l sutra ili ovih dana i gledam gde je sve jebeno otislo u kurac, protiv cega protest mamu ti jebem glupu protiv cega sto su skinuli tvoje NEZAKONITO GOVNO je li ?
ovo sam pokupio od informacija sa neta, ako gresim negde ispravite me

drugo je sto je autobus jebeni bio izlepljen onim kurtonskim drugi krug nalepnicama koji ne mogu da se skinu bez veceg truda tj. alata ili nekih tecnosti hemikalija sta vec, opet jebeno VANDALIZOVANJE IMOVINE, sta mislite mamu vam jebem ko ce posle da skida te nalepnice picke male balave mamu vam jebem

u oba slucaja cenim da su u pitanju dokoni glupanderi, pickice male balave, kurcevi buntovnici i borci za moj kurac, a siguran sam da nisu u pitanju ljudi koji su stvarno ugrozeni na neki nacin, obe ""akcije" su naravno politicki obojene i u ovakvim trenucima su mi posebno smesne izjave vucic diktator haha koji je on kurcev diktator mamu vam jebem i spinujem u picku, ma kakvi crnokosuljasi, BOPE odred, pa oformio bih jedinicu koja bi posle prvog incidenta sa grafitom kurca sacekala sledeci put i izlomila lobanjice glupe tim pickama jebeni, takve lobanjice i ne zasluzuju da zive mamu im jebem, kad krenemo da cistimo takva govna srbija ce krenuti napred, pljuju se seljaci, nepismen narod, penzioneri, pa sta oni koji kurac jebeni rade, a najugrozeniji su, problem je gore navedeni sljam kome je data i prevelika sloboda i dok takav sljam izviruje svojim glupanderskim lobanjicama SVE U KURAC

ako gresim recite mi nisam obavesten da li je taj prostor taj zid namenjen "umetnicima" ili su dobili dozvolu vlasnika onda se izvinjavam ali nesto ne verujem da je to slucaj

Taj grafit je urađen u okviru neke kulturne manifestacije, uprava grada Novog Sada je znala za to i godinama unazad se starala da se grafit ne ošteti. Isti lik koji je uradio taj grafit, uradio je i u Beogradu jedan još veći, i to u okviru BELEF-a koji je značajna kulturna manifestacija finansirana iz budžeta, što znači da je sve urađeno po protokolu, uz blagoslov grada i u korist običnih građana i umetnika. Problem je što se ne zna ko je prekrečio i zašto, nigde ne postoji napismeno ko je postavio skele i po čijem nalogu, klasična 'afera Savamala' varijanta. Ne možeš jebiga da si neki novosadski biznismen i ideš okolo i po sopstvenoj proceni odlučuješ šta nema kulturni značaj i uništavaš ga. Ajde onda da idemo u Jerusalim i da učinimo Ješama uslugu, srušimo Zid plača i dignemo neki moderan betonski sa nadstrešnicama i wifi hotspotovima. S druge strane, da je grad Novi Sad izašao s nekim planom restauracije koji uključuje radove na tom zidu ili da ugrađuju terase ili tako neki kurac, pa im grafit stvarno remeti koncept, jebiga, prekreči, poruši, šta da se radi.

Sto se tice drugog dela,kad god su izbori svi lepe svudi sve.Seselj je u svakom busu,Vicicevi plakati po svim stubovima prolazima,stajalistima.Tako da selektivno jedes govna

Ok radj fala nisam znao
Svakako sam se poludeo pa sam pisao svasta, a blek jebem svakako mater i tim sto kace za seselja i oni su dobar procenat klinaca kojima je seselj mim na neki nacin, a i za vucica lepe degenetici samo uglavnom za pare i njih isto boli kurac gde lepe samo da zalepe, e sad ok po banderama i standardnim mestima gde se kaci, nego sam video u autobusu i izgoreo jbg, kad su tako borci za neki kurac i rade tako nesto

Ne tangira te vise nego zhajkov tiket? Mene boga mi zhajkov uspeh vise boli..odnosno ljubomorisem max

Mene vise plakati nerviraju,em ih lepe svuda em bleje 6 meseci nakon izbora dok ne popusti onaj lepak otprilike ili ih ne sjebe vetar i raznese po ulicama.

Haha skauz kad razmislim mozda je bas zajkov tiket pokrenuo lavinu ahha
Na plakate sam valjda navikao, nisu se skinuli ni od proslih izbora fazon a stigli novi hah
Mada lazem, jutros do mocarta odem, a pored ima jedan veliki zid, pa jedno 40 vucica me je gledalo uz poruku BRZE BOLJE JACE hah

haha i onda kako da ne spamujes na forumu BRZE BOLJE JACEBRZE BOLJE JACEBRZE BOLJE JACEBRZE BOLJE JACEBRZE BOLJE JACEBRZE BOLJE JACEBRZE BOLJE JACE

inace odlicna slika moram podeliti sa vama

http://i.imgur.com/HA7PJAf.jpg

ajme kakva krezava stoka je izletela iz jedno 50ak autobusa u ns danas...kakve glave u srbija duksevima, krezavi matori ljudi ne znaju ni de su dosli, kakva horda zombija

Ovaj lik skroz levo s violinom REME PROPO

Kad se zene raspricaju i sve oko sebe zaborave
Jebem vam krvavu majku!

Ovo što Pezos kaže je tipično "građansko" razmišljanje. Sine idi u svoj Zagreb pa budi građanin. Kažem ja kolegi "umi se bato vidiš da ti krmelji ko klikeri nekulturno jbg" a on će meni "šta ti meni pričaš o kulturi a ja iz Novoga Sada". Srpska Atina? Pa što vas Hrvati ne zauzmu pa da vas sravnimo ko Vukovar seme vam iridističko jebem menjale mi mudre glave Prizren i Knin za Novi Sad pu jebem vam panajiu.