Prijava

s koliko degenkoa studiram, kako se blizi ispitni rok svi se javljaju prestravljeni sa pitanjima a sta polazes a sta ti je ostalo, koliko ti bodova fali za budzet jaooo meni ostala teorija knjizevnosti boli tebe uvooo. i uvek iste picke se javljaju prestravljene i uvek zadnja tri slova onako kao da pricajuuu ovakooo, i fazon pred ispit iz svetske knjizevnosti dolazi meni jedna od tih riba sa pricom --kako ne voli da uci napamet-- HAH, sta koji kurac ima tu da se uci napamet, i dolazi sa spikom kao jao nece da me pusti iz prvog puta, kao da je prof neka bicarka nafurana

nervira me drugarica koja me je prosle subote ispalila za rusinsku svadbu a ja kupila haljinu i bila spremna da se najedem

Bebo što se nisi javila da te vodim na bal da toaleta ne progadne

a bas sam htela na ovu

znas ko ti je dupli nar? msm ciji je dupli, sasvimnebitne

rusinska svadba, to deluje nezaboravno dosadno

Bitno je društvo a ne mesto gdje si

verovatno jeste, ali ipak...

društvo sačinjeno od rusina deluje nezaboravno dosadno

Je l' se to papet ženio na toj rusinskoj svadbi? Srećno bilo, papet!

Haha Papet veseli se

Papet napravio sinoć dva deteta i sad čeka da ih obučava za šibicare :D

Papet doveo rusinku iz bosne, zato je pitao za minute jer je trebao telefonom da je navodi kako da dodje do srbije-vojvodine-zrenjanina-xxxxxx

E da znate zasto je papet zvao ne bi se vi sprdali na tu temu..

Resio sam problem zvanja inace. Uzeo ripiter koji mi sluzi da imam neta dok kenjam (velika kuca jbg), sproveo produzni do prozora i utako ripiter tamo da kradem od komsije (moj net puca, podsetimo se).
Razgovor je trajao preko 5 sati i sad mi je jos zalije sto sam se cimao, nisam trebao ni zvati... Neke stvari je bolje ignorisati.

bolje da si umesto ripitera uzeo repetitor