Prijava

Brate ne mogu da shvatim kakav razgovor može da traje pet sati jebote pet sati alo

Bilo je u tih pet sati dovoljno vremena i za ćutanje...i za suze...

ajde prestanite da zezate papeta

Zeleo bih da se pozabavimo problemom autora Radjard Kuplung. Premnogo je negativan u poslednje vreme.
- ironicno odgovara na pitanja ostalih vukajlijasa na forumu
- otvoreno govori mrzi atomskog mrava
- agresivno odgovara na svaki makaroncev post
- mene necu da spomnjem, nmg biti objektivan
- generalise celu rusinsku naciju kao dosadnu (bez ikakvog predjasnjeg iskustva sa njima)
- govori mesecima da ce snimiti djigoloa a nije ni poceo
- klevece makaronca za rok zavrsetka studija (postoje pisani dokazi gde makaronac opovrze te klevete)
- klipovi koje kaci na "podijeli sa vukajlijasima" vise nisu kvalitetni kao nekada
- itd

Sta se desilo prijatelju?

Pet sati nije dovoljno ni za dogovor oko prezimena

- generalise celu rusinsku naciju kao dosadnu (bez ikakvog predjasnjeg iskustva sa njima)

- govori mesecima da ce snimiti djigoloa a nije ni poceo

- klipovi koje kaci na "podijeli sa vukajlijasima" vise nisu kvalitetni kao nekada

jedino ću za ovo da se izvinim jer navedeno stoji i ima potporu u realnosti

a za makaronca i atomskog miša stvarno neću da ulazim u polemiku jer smatram da su moji postovi upućeni njima savršeno ispravni i da je svakome ko je malo zagrebao ispod forumskih postova jasno kakvo je realno stanje stvari

ɔɐɹnʞ ɐu ǝʇ ɯǝɾᴉqɐu

Je l ovo hebrejski neki?
tako mi liči

Lapsus bend, a konkretno onaj njihov nedovršeni pevač

Lapsus bend i niihov "ozenjen sam ali nista ozbiljno" humor.

Nervira me kad zauzete osobe varaju. Cemu varanje kad mozes da raskines i radis sta hoces?
https://www.memecreator.org/static/images/templates/1992598.jpg

Nervira me zasto stalno
mislim o njoj
mada vise stvarno
nemam razloga za to
deset godina je proslo
a ja nju i dalje volim, a-ha

Ljudi kojima u 2017. godini treba par sati da ti odgovore na poruku na mesendzeru ili viberu. Svaki jebeni put.
Pa cime si toliko zauzet da ne mozes da odgovoris dok kenjas, pijes vodu ili ides do prodavnice?

Ljudi koji ugrade klimu i onda paze da ne radi previše jer troši struju = ljudi koji nose samsung 8 / ajfon 7 i imaju pripejd karticu

A ako kupe ajfon 7 pa ga stave u masku zamotaju izolir trakom stave u mekanu torbicu pa ga tako spuste na sto u ugostiteljskom objektu i onda razmaknu sve sa stola oko njega tako da telefon zauzme pola stola mrs debilu/debilko idi za drugi sto pa se druzite ti i tvoj telefon ostavi nas da jedemo normalno

Nerviraju me ljudi koji svaki čas broje pare

Lol, Boh, moj kum broji lovu svako malo, iritira i mene i svu familiju

Kad jedem pečeni kikiriki i neko onako prstima stiska kikiriki dok ga ne oljušti i te ljuske ostaju u činiji.

Pa neka ih u džepu jebote ima kolko ima šta stalno drkaš

A sirotinjska navika. Mora da vodi računa koliko će da potroši. Ok je prebrojati, al isključivo na kraju dana. I to baš ako nemaš previše para, ako imaš ko ga jebe.