Prijava

Kakav si na ufuravanju

a dobra sam pička to se podrazumeva

Дај инстаграм.

haha dobra sam pička. Ajd ako imaš hrabrosti priloži instagram profil, pa da vidimo tu prepičkost.

Ајде не мора лице због идентитета, дај овако неке облине плизићћћћћћћ

Sad si je isprovocirao ima da postavi instagram na keca samo da bi dokazala

Може и име у ПриВаТну нама неколицини дилбера.

nervira me kad riba kaze da je dobra picka a nece da posalje sliku
https://s14.postimg.org/49ml3hfpt/Jova.png

Поставиће она, кротка је.

momci, samo se opustite

Ма опуштено ћоеће сад смо отпуштено. Шаљи волимо те. Руски.

Eibar me nervira, užasno me nervira, majku im jebem špansku cigansku nesposobnu

Kako ja volim kad dobra picka kaze(ili napise ili sta vec) da je dobra picka... nabije joj jos 20-30 posto na dobropickljivost odmah jer je svesna toga i tako se i ponasa i dize kurceve gde god se pojavi

Jebes dobri nar ovako generalno pricam

Labokv mene takođe, ali me nerviraju isto i oni što se navodno smatraju dobrim dečacima i devojkama i stra ih i da probaju pivo da popiju ispred zadruge kao da je smak sveta

koga oni zavaravaju ja sam negde procitao da kradu vinjak po prodavnicama a ako ih uhvati policija oni kazu da su im roditelji mrtvi da bi se izvukli a roditelji im ustvari zivi..strasnoeto sta su u stanju da rade,posle kad nekog ubije komsije kazu za njega-bio je fin ne znam sta mu bi to mi ne lici na njega-pa nije bio fin ti naivni covece si mislio da je on fin jer ne znas sta se ustvari radi u ovoj zemlji punoj bola, patnje, nepravde

ja mislim da je dobra pička u oku posmatrača, okružena sam mnogo dobrim pičkama po svakakvim kriterijumima - od klasične do nesvakidašnje. a to što ja ponosno napišem da se podrazumeva da jesam, valjda se kapira da se zajebavam

Samopostavi se u temu o dobrim pičkama xp

EDIT: baš zato treba da postaviš instagram, zato što smo mi ovde objektivni posmatrači koji će dati realan sud na krajnje džentlmenski način.