Prijava

I ocemo da te jebemo

Ljudi, svaka žena je dobra čka dok ne vidimo kakva je lol. Sad ispadne da je dobri nar zapravo odličan nar. I zove se, šta znam, Đuro ili takvo nešto :)

A nervira me kad imam gluvog cimera koji odvrne zadrugu na maksimum od rane zore, pa da l si realan druye?

Dobri nar je nežna srna dok se ne dokaže suprotno

Crna Kutija, triforce ahahahahaa

Daj bre Lukac hteo sam da je namamim da pošalje koju sliku ne ti da mi dešifruješ :D

I ovo što kaže autor Kosmajac, naravno

Pa to se fino pita Triforce, pošalješ pvt sadržaja "Poštovana, da li biste bili ljubazni da mi pošaljete jednu ili više fotografija gde stojite u kompromitujućim pozama ili gde ste kao od majke rođeni? Hvala unapred!" ili dosta jednostavnije "daj desi gola" pozz za fadea xD

Dobri nar je neka stjuardesa ili tako nesto ne secam se najbolje tako da mozete slobodno da podignete lozenje na max

Mislim lozili ste se i na morza lemaju dobri nar vam dodje ko ana korac

Pa znam da je tako nesto jbg dovoljno je sto sam i ovoliko zapamtio puna mi memorija prosekom poena vascinskog i slavnom postavom parme

Ma malo li je!
Mene samo koči što si reko da je visoka, a ja sam midžet :(

Pa jeste visoka mada pupak na pupak ide ali niski slabo dolaze do dela sa pupkom xd

Dobri nar aj daj neki celendz da momci ispune da im das insta profil pumpaj ego malo boli te kurac, ispunice sto posto

Pero, kolko krecenje stana?

Tipa da 10 njih (nema ljudi vise jbg) urade nesto sta ti padne na pamet nemoj samo da preterujes jbg

Bombas kod tebe kuci krecim dzaba moze i spric git hahahaha

Promoterka mora da bude dobra čka inače ne bi bila promoterka.

Zvacemo te herkul

Vidi ga mali pseto sto se naložio pa kao baca neke forice, pa sve oko dobrog nara jao jao. Xd

Tilmo ne jebe te niko kao da si pesacki prelaz