Prijava

Наводно се искурчио десеторици Словака

Не може да изађе на крај са 2 дебела Србина.
Мада мислим да је Марко доста скурцао тамо у Кини

Pa zato što
Srbin >>>>> Slovak
Ne boj se za debelog, jede na tone plastičnog pirinča dnevno i sve to obilno zaliva jeftinim kineskim pivom kojeg treba da popiješ 70 litara da bi počeo da saplićeš

Sigurno si dupli jer je sansa da postoji jos jedan takav degenerik 1:10000000

Majmun ti tata sto ti mamu vata iza doma sindikata hahahah joj sta sam ti rekoooo

Ћилмо vs :
-1х прасе
-1х кер
-неколико мајмуна
——————————-
Тотал : 523 кг

Hahaha ajoooj padoh sa stolice jahahaha

пропо сам нисам се одавно мерио ал мислим да сам скино преко 20 кила, једем два пута дневно и то пиринач и поврће кувано на пари, леба нисам видео месец дана

Tako i raduljica

Ako, taman si se iščistio lepo, mada vidim da ti fali mesa i hleba po nervozi u postovima

Jesi oprco kineskinju

Koja slučajnost ja pre pola sata išao na all you can eat u kineski restoran prejeo se

ја сам тих пар пута кад сам јео кинеску у београду заправо наилазио на трагове меса, није то права кинеска

овде кад наручиш клопу и видиш месо обрадујеш се први пут док не скапираш да су углавном коске, мада једном сам јео кичму од неке животиње, преукусно месо оно мало што сам имао да чепркам

Strpo sam kilo riže, pržene krompiriće, piletinu, nudle u terijaki sosu i pedeset vrsti povrća kojima ni ime ne znam plus za dezert salata od jabuka i mandarina sa šlagom

Marko, neko mi je već pričao da ovo što se služi po kineskim restoranima ovamo (razno meso na one trakice, pirinač sa povrčem ono isprženi, pile gombao i slična govna) u stvari nema veze sa hranom u kini? ajd pošalji poneku sliku da vidim kako to izgleda? sve kuvano, ne prži se u onaj vok kao ovamo? možeš li da tražiš da ga isprže? kakvi su začini? pričaj...

слабо сам наилазио на тако богате порције ко што каже трифорс, ово што сам ја јео или су нудле или пиринач са поврћем неким типа паприка краставац мало кромпира и све на пари, чак и тесто не пеку него га кувају тако, што се тиче пржене хране видео сам пржене нудле али нудле не могу да смислим па нисам пробао иако кажу да су тако боље

али то је све нека јефтина клопа и једноставна, има јако добре и озбиљне клопе али за веће паре, ја не волим и не истражујем где има шта боље, када не једем на послу, одем до кфца или мека или лажних кфца и мека па једем меса и леба и мени до јаја... овако од кинеске хране ми се највише свидео неки њихов подварак са сланином, јебе мајку, наравно пиринач иде уз њега и увек узимам јела са пиринчем, нудле набијем на курац

најбоља клопа коју сам јео у кини је тајландска, љута чорбица са шкампима и шкољкама, па таи, нека говедина заљућена мммм ал сам се просро после

е да, од кинеских јела волим баози и дамплингсе, исто је само је баози већи, округло тесто пуњено млевеним месом и кувано на пари, јефтино а укусно

а ово што питаш за зачине, то је један од разлога што не идем на кинеску клопу јер како приђеш вратима ресторана онај јак мирис зачина ти спржи мозак

ако се наканим окачићу неке слике

такође нећу да ризикујем јер неки говнари кувају храну у води са чесме која је пуна тешких метала и хемикалија и може да се умре од ње, кувано само код проверених и на послу пошто једем исто ко и деца