Prijava

Возио сам Астон Мартин Суперлеђерy, па сам мислио да променим мало за неки спортски класик.. отворен сам за препоруке

https://i.postimg.cc/rFxQFc13/Do59hp-RXo-AED-6-G.jpg
ovaj retard oce da vlada pa to ti je.sad se proglasio za spasioca..

parazit se okomio na drzavnu kasu ne odustaje

Misliš, stavio je šapu na nju

ODLAZIM SA SAJTA, ZAPRETILI MI DA ĆU POSTATI MODERATOR.. VIDIMO SE OKO BOŽIĆA

Iskreno mnogo stvari me u ovom govnavom životu nerviraju. Mada jedna od najgorih stvari su ljudi, Većina moje negativnosti i proste mržnje je produkt glupih, drskih i zlih ljudi koji svoje mišljenje nameću drugima. Nervira me drskost, idiotluk, zloba i čista netrepeljivost prema ostalim ljudima. Nervira me donošenje činjenica i zaključaka o osobi koju nikad nisi i verovatno nikad nećeš sresti. Nerviraju me kukavice koje su veoma vokativne i jake iza tastature a u stvranosti nemaju muda ništa reć jer znaju da će dobiti batine ili nogu od stola po zubima. Nervira me me samo postojanje i ovaj ne fer život koji preferira zle, lukave i bezobrazne ljude mesto pametnih vrednih i kulturnih, nervira me samo društvo koje omogućava takvo ponašanje i ohrabruje ga uprkos i samo govoreći da nije prihvatljvo. Nerviraju me ljudi koji iskorišćavaju nečiju naivnost ili dobrotu. Nerviraju me ljudi koji samo misle na sebe i rade sve radi svoje dobrobiti.....

Nervira me sto sam glup ko kurac i sto su ljudi generalno glupi ko kurac.

Nervira me prokrastinacija. Nerviraju me predrasude. Nervira me mrznja na svakom koraku. Nervira me birokratija. Nervira me autoritet. Nervira me to sto je Srbija pandurska drzava. Nervira me nepravda. Nervira me ljudski odnos prema prirodi.

Upravo sam shvatio da sam veoma Ogorčena osoba........

Sta se desilo sa tobom? Pre kad si dolazio na temu kladionica upamtio sam te kao kul lika (klinca) a ovo sad ko neki dzangrizavi dedonja.

Nervira me kad Žajk zada pitalicu i posle ga nema da da odgovarajući fidbek.

Masno govno koje se ne da obrisati pa majku ti jebem nisam uvek u prilici da se kupam posle sranja ok

one poruke za prihvatanje kolacica na sajtu, za primanje notifikacija, za iskljucivanje adblock.sajtovi su postali katastrofalni,prvo mora da se pozatvara gomila prozora da bi video sadrzaj.jos stavljaju neke video klipove sa strane koji se sami pustaju.uzas..

ako zive od reklama onda dabogda pocrkali.ako zazivi reklamiranje preko holograma covek nece moci ni nebo da vidi od reklama, kao u sf filmovima