Prijava

Hhaha labo, pa od čega da živi na internetu, tvoja verzija finansiranja sajtova je otprl

https://i.imgur.com/MHJKiP7.jpg

od donacija,specijalne usluge koje se placaju, treba da imaju i reklame naravno ali da ne budu tako navalentni sa njima.nek odvoji prostor 30% duzine i sirine sajta i unutra strpa reklame a ne da namerno budu rasporedjene da covek moze slucajno da klikne na njih..

bio bih zainteresovan za specijalne usluge na vukajlija.com

Pa kelt zaradio dve glave za onaj dodat za tebe ja koristim i dalje

pa imalo je ono da mozes da menjas nik ako si ktitor.ako sajt nema sta da mu ponudi onda nek gasi, a ne da ga koristi kao reklamni pano.ili ono registruj se da bi video sadrzaj pa mars majku vam jebem.ponavljam moze reklame ali da se to lepo odradi a ne da dosadjuje

ps
Pa kelt zaradio dve glave za onaj dodat za tebe ja koristim i dalje

Mozes da lazes kao generalno, sve dok ne vidim na forumu to ne postoji, a kada bi neko slucajno postavio tako neku provokaciju, ne bi bilo toga na forumu ili mene ne bi bilo. Ovako samo prdenje me ne zanima.

Ne vidis ti ni vetar ni vazduh ni boga ni ljubav PA JEL TO NE POSTOJI NISTA?

kad radim nesto zanimljivo i bas tad pocne da mi se pisa pa moram da prekinem to da bi otiso u wc da se ispisam.

ео сад ми се страшно сере, али гледам продужетак уникса и уникаје

muve najvise.sinoc me je nervirala jedena muva 3 sata sigurno,namazaniju muvu nisam video.stane mi na kosu a posto imam istancano culo dodira odma jasno osetim,mahnem rukom ona pobegne i sve tako,nikako da se pojavi ispred mene da je mlatnem.pa sam je onda jurio po sobi a ona sve stane negde na tepih gde nema sanse da je vidim kao da zna da ne sme na zid.i konacno posle 3 sata mi dodje tacno ispod ruke,kao da je mislila dosta je biloo sad mozes da me ubijes.

ео сад ми се страшно сере, али гледам продужетак уникса и уникаје

Mene sranje ne nervira to mi je jedna od omiljenih aktivnosti

Па и мени је, него ме сад баш јебе а није ми фора да не одгледам 5 минута неизвесно добре кошарке џД.

Nervira me kad neko mnogo stedi i sitnicari i zivi tako da misli da ce pare ponese na onaj svet.Jao sta to mene uzasno nervira kad se neko ponasa na takav nacin.

Ležeći policajci. Želim da se nadležni svi ukućani raspanu od neindetifikovanih terminalnih oboljenja i da doktori koji pokušavaju da utvrde od kojeg tačno raka boluju dobiju rak side mozga dok vrše dijagnozu. Da su ležeće policajke pa hajde he-hhe

To što nemam pisoar kući a lavabo mi je previsok.

YouTube klipovi na kojima je naslov na perfektom engleskom, a kad ga otvoris ljudi pricaju jebeni Urdu ili tako neki jezik, mrs

mene nervira kad izadjem s ortakom pa primetim na njegovoj faci kako se smeska nekoj ribi jer ona bulji u njega bukvalno, i tako se ponovi dosta puta u toku veceri, proklete kurve

Nerviraju me ribe '02 koje glume neku visinu.. a ovamo se šlepaju za vops od starijih likova

pezose brate, jebi mi familiju

japiji..kako bi posamarao ta govna.gledam pre neki dan jednog kao objasnjava nesto pederko mali, sav ozbiljan i pun sebe.a tu u prostoriji okacene neke motivacione poruke o napretku i sl.ma cim je poceo da prica posle dva min mi doslo da ga bijem.gestikulura,sav ozbiljan kao da objasnjava astrofiziku,.