Prijava

Ne generalizujem ljude, samo eto od njih koji treba kasnije sa tim svojim stečenim znanjima da vode državu, budu njene institucije, ponašaju se kao kakvi dripci...

Radio stanice. U pola satavsam dvaput čuo Californication od Pepersa, a kvalitet zvuka je kao dacga vjetar nosi.
Koju vrstu muzike slušaš. "Na repeat majku ti jebem"
Uuu ček da čujem ovu, zvuči kao neka Rihanina koju muškarac pjeva

I used Shazam to discover When We Stand Together by Nickelback. https://www.shazam.com/track/53868240/when-we-stand-together

Ne nervira me ali mi krajnje debilna moda da se nose sada pocepane farmerke u sred zime.
Znači natreso si se u zimsku jaknu, cipele i obuko si farmerke da ti vire gola kolena. Pa bravo...niđe veze...

Riječ ”mafijaš“ za lokalnu šabaneriju. Nekako me mafija uvijek asocira na Italiju, na kuma, na Al Kaponea, na dvadeseti vijek, na odijela i kapute sa šeširom i cijeli taj fazon, i onda me i nervira a i transferujem kad ove današnje pičkice po Srbiji što tetoviraju freske na sebi i glume neko ludilo a nemaju ukupno dve moždane ćelije nazivaju mafijom.

kad neko pere ruke vrelom vodom, dosta puta sam se opeko, jer je neki ludak ostavio slavinu da pusta vrelu vodu,.stvarno ne mogu da shvatim da neko pere ruke vrelom vodom, i jos jedna stvar u vezi wc-a, koriscenje susaca za ruke, ono sranje drci i ne osusi ruke dobro a ljudi ga non stop koriste.pa jebo vas susac obrisite ruke o farmerice ako nema ubrus.stoje onde i suse ruke,koliki pajser mora da budes da bi radio tako nesto

Mujo u mom širem krugu ljudi reč Mafija se koristi isključivo kad se sprda neko
Pa nije 2002 godina jebote

Onda ću preći u tvoje okruženje bgm. Redovno čujem da se razni pavijani nazivaju ”mafijašima”

sto je nagore svaka devojka ce pre da odabere nekog mafijasa od 160cm, nego finog i postenog momka.ja sad rece mafijas a uvek pricam kriminalac.i kad joj neko ubije decka kriminalca devojka ga zali kako nikad ne bi zalila finog i postenog decka.i kad nadje nekog posle koji nije kriminalac ona tom decku vrv non stop prica o svom pokojnom decku i prikazuje ga kao akcionog heroja.npr-moj bivsi je stvarno izbegavao tuce ali kad mu pukne film onda prebije minimum 15 ljudi.

Meni postovi Labavog sve više liče na Pezosove, kao Pezos obrnutog naelektrisanja. Onaj Pezos koji poštuje ribe i nije ljubomoran na lepog ortaka, e to je Labavi.

ko postuje ribe,.ja se trudim da delujem kao da ih postujem a sta mislim u sebi kad bi znale bezale bi od mene ko od kuge.a ribi je dovoljno da joj kriminalac kaze-ti si moja kraljica i ona ce da to shvati bukvalno.stvarno ce da misli da je kraljica.

kad mi neko kaze da imam mali kurac a nije ga ni video.to me je danas bas iznerviralo, tek sad sam se malo oladio.pita me jedna riba da joj dam iskreno misljenje o njenom dupetu.dupe joj predebelo,visi salo.nema tog kome bi se svidelo----iskreno---ja joj kazem-lose--ona meni kaze da je to zato sto imam mali kurac, kao muskarci koji imaju mali kurac plase se velikog dupeta i privlace ih mrsavice.samo sam reko-no comment.neka je nek se tesi sa time da kad neko nece da je jebe to znaci da ima mali kurac.

labo moras imati spremniji odgovor malo od toga no koment takvih umisljenim glupacama...tipa onako skroz hladnokrvno da kazes, a jebiga misli sta hoces, al Dragana (npr neka koju znas da joj je drugarica) ima bas idealno dupe na koje balavi svaki muskarac...ili tako nesto

a jbg kad mi je uzrecica no koment.a potpuno si u pravu trebao sam da je spustim bas tako, da pohvalim njenu drugaricu.ali nema veze dovoljna joj je kazna to sto necu da je jebem.
gamby dizem ruku i pozdravljam te isto kao sto je to radio slobo milosevic svojevremeno

to je onaj soja psiholoski profil otprilike, neces takve stvari nikad cuti od normalne ribe

Hahaha prvi put cujem za to veliko dupe mali kurac. Bas onako osvetoljubiv komentar, jadulja klasicna

Ovo sto pezos kaze, moras imati spremniji odgovor. Mozda nisi naletio na takve fukse, ali ima ih i budi spreman da odbrusis onako filmski

Ljudi koji pogledaju jednu utakmicu NBA u sezoni i seru o crncima sto se bodu steroidom u biceps

Ili kad nas oderu ameri na svetskom 40 razlike pa se tese tako

Bas to brate, i jos se bune za pravila, a igra se na Olimpijskim igrama po Evropskim i jos je kosarka nastala u Americi plus, to treba malo da se postuje