Koncerti

  1. Јел неко гледао Ејми?

  2. Ja snimao sinoć Ramba, al' u prazno sačuvalo mi samo Gonna fly now i deo Operatera jer nisam imao memorije...

  3. A zato ti danas pitaš koja je pesma...:D

  4. Колико је Крушевац од Београда? Нешто се размишљам могли би се скупити па у Крушевац. Таман стижем назад за Слеша. 'Ладно сам за Вајтснејк резервисао последњу слободну карту за фан пит. :)

  5. A zato ti danas pitaš koja je pesma...:D

    Da :D
    Što se tiče ovog MMFa ja planiram da idem samo 3. dan jer nemam opremu za kampovanje a nemam para za da odem u neki hotel il' tako nešto...

  6. da idem samo 3.

    Друже Џело, мени се много више допада други дан...

  7. Ide mi se i na njega, al' draži su mi ovi 3. a ne mogu na oba, jebiga...

  8. Bilo je kidanje na Arsenal festu, stvarno. Bio sam sva tri dana, ali drugi je bio ubedljivo najjači (ČBS, Orthodox Celts, Hladno Pivo).

  9. Ja prvi dan nisam iš'o, nije mi se svideo program. Drugi dan je bio do jaja, ali opet meni je bilo bolje 3. dana iako sam bio mrtav umoran i žedan i jedva stajao za Partibrejkerse, tj. nisam ni stajao okačio sam se o ogradu i visio. Rambo je doktor.

  10. Jedva stajao za Partibrejkerse, tj. nisam ni stajao okačio sam se o ogradu i visio.

    Ја сам други део док су Партибрејкерси свирали био међу првим редовима. Био сам отприлике у средини, где си ти био?

  11. Odmah ispred njih, sve vreme visio na ogradi jer sam od 7 sati ujutru jurio po gradu, a prethodnu noć spavao 3 sata...

  12. Вероватно сам те видео само нисам знао да си то ти :)

  13. Samo dok se aploaduje snimak sa Ramba pa ćeš videti gde sam bio i na Partibrejkersima, nisam se pomerio čitavo veče.

  14. Samo dok se aploaduje snimak sa Ramba pa ćeš videti gde sam bio i na Partibrejkersima, nisam se pomerio čitavo veče.

    Док је био Рамбо, био сам тамо код споменика Радомиру Путнику. После на Партибрејкерсима сам био већи део у шутки са неким сивоњама, па кад сам се изморио био сам ту први ред отприлике.

  15. Evo liste za JP/WS:

    Мећи и мене на листу. :)

  16. Evo liste za JP/WS:

    I mene isto. :)

  17. Evo liste za JP/WS:

    LUDI CAK
    Master of Sarma 2
    Božić
    Glorfindel
    aleksandra007
    MageShinji
    ParadiseLost
    Helloweenisnotfensi
    Qwebeck
    torrestorres
    Rosoneri
    Данкан Фергусон
    Fet
    JamesBond
    D-MAN AC-DC
    ljupka

  18. samo 2 iz matematike da izvucem!onda nedelju dana agonije, dok sacekam celih sedam dana :)

  19. Slucajno naleteo na ove snimke. Postavljeni pre neki dan.
    Imate jos par u rilejted.
    http://www.youtube.com/watch?v=yoL0OOt-kio&feature=related