Prijava

Na ovoj temi ću pejstovati "interesantne" mejlove koji stižu na mejl za kontakt.

From: le@hotmail.com
Subject: definicija reci nastran
Date: November 28, 2008 7:04:54 PM GMT+01:00
To: admin@vukajlija.com

---

Molim da mi definišete reč nastran i da li kada nekome kažete tu reč mislite izričito da je čovek gej. Unapred hvala.

From: pa*@gmail.com
Subject: hallo
Date: November 23, 2008 10:36:26 AM GMT+01:00
To: admin@vukajlija.com

---

zdravo kako bi mogli da se prijavimo za 48 sati svadba dali bi mogli da dobijemo internet adresu kako bi se prijavili molim vas ako bi mogli odgovoriti odmah u napred hvala

From: le@nadlanu.com
Date: December 13, 2008 5:40:29 PM GMT+01:00
To: admin@vukajlija.com, admin@vukajlija.com

---

ne mogu a da ne prokomentarisem, to sto je gore napisano kao haiku je senryu i slican je haikuu koliko i mesec suncu..

From: zo@cg.yu
Subject: sudbina
Date: December 23, 2008 1:05:10 PM GMT+01:00
To: admin@vukajlija.com

---

moj muz je rodjen 10 19*8
moje pitanje je
hoce li moj muz uspijeti vratiti pare od prijateljice kojoj je pozajmijo radi se o vecoj sumi novca jer ona stalno govori vratice a od toga nista molim vas odgovorite mi unaprije veliko hvala

From: st@net.yu
Subject: st@net.yu
Date: December 29, 2008 8:50:21 AM GMT+01:00
To: admin@vukajlija.com

---

Zelela bih da zivim I radim u Rusiji.

"Molim da mi definišete reč nastran i da li kada nekome kažete tu reč mislite izričito da je čovek gej. Unapred hvala."

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!

Jel odgovaraš na njih? Trebao bi im odgovarati neke gluposti... :D

From: al*@jotel.co.rs
Subject: al
*@yahoo.com
Date: January 19, 2009 9:39:12 PM GMT+01:00
To: admin@vukajlija.com

---

POZDRAV ZA NAJLEPSU ZENU! GORDANA POP LAZIC, PRELEPA STE ZENA, JA VAS OBOZAVAM, DOPADA MI SE VAS GLAS, KAKO PRICATE, KAKO SE PONASATE, I JA SAM UZ VASU STRANKU, SRPSKU RADIKALNU. PRE SVEGA ZBOG VAS. VOLELA BIH DA VAS UPOZNAM I DA SE SLIKAM SA VAMA, TO MI JE VELIKA ZELJA. ZELIM VAM SVE NAJBOLJE, KAKO U POSLOVNOM TAKO I U PRIVATNOM ZIVOTU. POZDRAV OD VASE OBOZAVATELJKE ALEKSANDRE IZ NISA!!

Jel ima neki sajt sa sličnim imenom ili tebe neko zajebava??? :D

fora je sto neki ljudi ne razumeju koncept (mozda bolje receno "granice") sajta. Pa tako ukucaju u guglu "48 sati svadba" i stignu na stranicu vukajlije sa opisom "48 sati svadba", i vide dole link "kontakt" i misliće se da je to konktakt mejl za tu emisiju :)

De bre onda ćemo mi da ti dajemo odgovore, a ti ih šalji njima...Da zbunimo malo ljude. :D
Jel mere? :D

ne, meni je ovo dovoljno zabavno :)

Ali nije nama. Ko tebe šta pita? :D

Buaaaahahahahahah

moj muz je rodjen 10 19*8
moje pitanje je
hoce li moj muz uspijeti vratiti pare od prijateljice kojoj je pozajmijo radi se o vecoj sumi novca jer ona stalno govori vratice a od toga nista molim vas odgovorite mi unaprije veliko hvala

хахахах дај Кајзене намести да дајемо плусеве на ова срања, па да видимо јоје ће срање бити највеће срање у гомили ових срања... Бу хахахха

Ja ne verujem, ovo je propaganda :)

Hocu i ja da zivim i radim u Rusiji. Kaizene, daj mi mail od one gore, da se dogovorimo u detalje. :p

Najzad nađoh ovaj (stari) omiljeni:

From: @
Subject: tv slagalica 10.05.2008
Date: May 10, 2008 7:35:26 PM GMT+02:00
To: vukajlija@vukajlija.com

Komentar;
Jako rado gledamo vas kviz, da li smem da primetim da se
danas u rubrici spajalice podkrala jedna greska.
Dana International nije bila pobednicka pesma Svedske nego Izraela i to 1998. godine.

Puno Pozdrava
*

ахахахаха, ладно :)))

From: Subject: OGLASAVANJE NA VASOJ RADIO STANICI
Date: March 5, 2009 3:37:07 PM GMT+01:00
To: admin@vukajlija.com

MOLIMO VAS DA NAM SE JAVITE VEZANO ZA OGLASAVANJE NASIH PROIZVODA NA VASOJ RADIO STANICI.
UNAPRED HVALA

011-
; fax.011-*;