Prijava

Важно да нема Бразила, Кубе, САД који су нам баш неугодни противници последњих година. Чини ми се да су Руси најјачи у Европи, али нису баш психички најстабилнији. Остали су баш уједначени, па не треба бити разочаран ако "подбацимо". Уз добар распоред и мало среће можемо до медаље.

Ма Руси увек могу да испадну од неког тамо левог и отворе нам пут. То је карактеристично за њихове репрезентације у свим спортовима.

Па то, због квалитетуа лиге и имена су увек фаворити, али се усеру на великим такмичењима. Па они имају регистрованих одбојкаша колико Србија становника.

Ах, како само развијате тему. :*

Реално гледано, једини конкурент могу да буду Руси. Све су ово квалитетне репрезентације што сте побројали, али ми имамо бољи тим. Мојe мишљење је да би сваку од ових репрезентација (изузев Руса) добили у 4 од 5 одиграних мечева. Е сад, тај један пораз може да буде управо утакмица на првенству. Ал' јеби га, спорт. Зависи од дана.

Нама је техничар највећи проблем. Петковић игра од сјаја до очаја. Кад је расположен разиграва све нападаче, противнички блок не чита његове акције, незаустављиви смо. Кад крене посрано, усере читаву утакмицу форсирајући једног нападача, дижући пребрзе или прекратке лопте. Старијег Петковића нисам гледао сто година, немам појма у каквој је форми и би ли он могao да буде добра замјена овом млађем кад је усран дан.

Имамо најјачи пар средњих блокера на свијету, гарантујем.

Примачи су нам одлични. С тим што бих у првој постави форсирао Никића (у њему видим Квиска, љепота покрета, интелигенција напада, сјајан сервис), а ротирао Ковачевића и Јанића. Терзић само на сервис, наравно.

Коректори међу најбољим свјетским.

Либеро солидан.

Mного смо јаки и пуцамо на медаљу гарантовано. Ако је не покупимо, нема везе, Лондон је ту следеће године а репрезентација ће бити у најбољим годинама. Битно је да смо ми у врху свјетске одбојке консантно задњих 15+ година.

Лепа анализа, слажем се са свиме што си рекао. Техничар највећи проблем, не улива ми поверење Влада Петковић. Ех, да нам је један као Никола ту.

Ovo za primace mi se dopada

Нама је техничар највећи проблем. Петковић игра од сјаја до очаја. Кад је расположен разиграва све нападаче, противнички блок не чита његове акције, незаустављиви смо. Кад крене посрано, усере читаву утакмицу форсирајући једног нападача, дижући пребрзе или прекратке лопте. Старијег Петковића нисам гледао сто година, немам појма у каквој је форми и би ли он могao да буде добра замјена овом млађем кад је усран дан.

У праву си ово за Петковића. Док је Никола још био ту, а он улазио повремено, лепо је функционисало. Односно, могло би се рећи да је био солидан. Сада шкрипи превише, јер је све на њему. Не знам какав је Вељко, слабо је улазио током Светске лиге, мада ми се чини да не одскаче пуно од Владе. Контам да треба пружити шансу неком новом.

Имамо најјачи пар средњих блокера на свијету, гарантујем.

Ово стоји. Подрашчанин и Станковић већ годинама иду и објашњавају. Комплет нових, на челу са Рашићем, не треба да нас брине.

Примачи су нам одлични. С тим што бих у првој постави форсирао Никића (у њему видим Квиска, љепота покрета, интелигенција напада, сјајан сервис), а ротирао Ковачевића и Јанића. Терзић само на сервис, наравно.

Хмммм, јесте да нам пријем мало шкрипи. Јанић, откако се оженио, приметно килавији. :) Никић вади просек углавном, али се и Ковачевић још држи.

Коректори међу најбољим свјетским.

И то 4 комада. Немам шта да додам.

Либеро солидан.

Росић већ пар сезона убедљиво шије Самарџића. Он нам је стабилан.

Mного смо јаки и пуцамо на медаљу гарантовано. Ако је не покупимо, нема везе, Лондон је ту следеће године а репрезентација ће бити у најбољим годинама. Битно је да смо ми у врху свјетске одбојке консантно задњих 15+ година.

Амин.

Још нешто. Децо, шта мислите о Колаковићу? :)

Коректори међу најбољим свјетским.
И то 4 комада. Немам шта да додам.

Ко су трећи и четврти?

Миљковић, Докић, Старовић и Атанасијевић.

Има да нас развале Бразилци к'о Менџеле жидовске бубреге!

Самх, Бразил није у Европи.

А ово ЕП? Јбт, шта ви пратите...

Миљковић, Докић, Старовић и Атанасијевић.

Ахааа. Никад их нисам гледао како играју. Мислим, ову двојицу мање познатих.

Одлични су сви. :)
Што се тиче позиције коректора, мирни смо још дуго година.

Ja sam igrao sa Atnanasijevicem u reprezentaciji Beograda i protiv njega i Partizana u ligi dugo godina. On kida, ali bas... proglasen je za najboljeg kadeta sveta nedavno

Сад ми се гледа одбојка :)

Пфффф, мени причаш. :)

Атанасијевић - то онај мршави са мало дужом коврџавом косом?