Prijava

Nepravedno zapostavljeni. Uz vaterpoliste naši najbolji sportisti a mi ni riječi o njima.

Jel gledao iko prvenstvo?

Ne mogu da verujem kako smo uz kurac izgubili! Valjda ćemo treće da osvojimo...

Jbg, vodimo čitav set i onda sranje.

Аww, каква тема... :) Гледала сам сваку утакмицу. Не могу да верујем на који смо начин изгубили јуче, али дешава се. Надам се да ће успети да савладају Италијане. Реално, требало би.

Мени нису јасни људи који пљују наше чим изгубе, изјављују како их неће гледати никад више, како треба да се мења цео тим са све селектором и тако даље, а да су притом гледали свега једну или две утакмице. У овој земљи су сви стручњаци за спорт. Али, јбг, кад немаш свој живот...

Добри смо били јуче, могли смо да победимо, али добро је и овако. Одбојка је то, мало одлучује. Било би лепо да узмемо бронзу, видећемо.

Видећемо. :) Жао ми је због Николе... С друге стране, многи спортисти би убили за његове успехе и медаље.

Ma uzećemo žabare. Uspjeh je biti i medju prva 4.

Дап, боље смо прошли од Амера и Руса, а они су испред нас на FIBV-иној листи.

Знала сам.

Драго ми је што смо добили данас. Јуче смо се трудили и били смо изједначени, али шта ћеш...

А још што смо добили 'Талијане у сред Рима...

Их... :) Ја сам се сморила кад сам видела да је опет Хобор главни судија, као и јуче, али све је испало ок.

Svaka čast odbojkašima! Dali su sve od sebe. Nisu igrali u finalu, ali šta je tu je... I ovo treće mesto je ogroman uspeh.

Гледао сам Светску лигу ове године, када нису играли Грбић и Миљковић и чини ми се да ће ови момци бити веома добри. Ценим да ћемо на ОИ 2012 успети да освојимо медаљу.

Ђанфранко, и ја ценим :))

Класика са Аргентином, 3:0.
Објективно, имамо најлакшу групу.

Пукли 3:0. Осећам да је Вебер умро од среће.

Обично гледам одбојку само кад наши играју на СП, ЕП или ОИ. Што се тиче Светске лиге, ту и тамо бацим поглед на табелу и резултате, а активније испратим завршницу (кад нас има тамо - а обично нас има). Капирам да ће ова тема да ми помогне да то боље испратим :) А и заслужили су ови наши да је имају, много више него фудбалери.

Пукли од Финске, јеботе! Вечерас играју опет.
ЕДИТ. Победа.

Један пораз и једна победа против Португалаца.
ЕДИТ. Волим што нема никог на овој теми.