Prijava

Ја се ЗАИСТА надам да ће овог пута коментатор да буде Кораћ.

Одличан су меч одиграли данас, Миљковић не престаје да ме запањује. Росић одличан. Јако су нам велике шансе за медаљу, мислим.

Jesu, svaka im čast. Teško protiv Rusa, al' ko zna...Mitić i Atanasijević su mene oduševili na ovom prvenstvu.

s kim igramo polufinale? Nisam čuo morao sam na trening

Опет Руси.... Ај нека нас одбојкаши освете за кошарку.... Сјајни су били против Француза....

ahahahahhahaha ima da nas ostave u ciganima svaki set.

Ах, каква победа. :)
Опет морам да се осврнем на музичку подлогу. Овог пута је прво ишао перформанс амбасадорке, па онда Fear of the dark. Бајковито.
Сјајни су били. Једино што нас и даље доста јебе је сервис. Свака част за дивне поене из блока. ОВОЛИКИ нусми за коментатора.
Штета што идемо на Русе у полуфиналу.

Па како се по Богу не осврну на Драганин наступ??
или је ниси ни видела?

Јесам, нажалост. Написах горе.

е јеби га, мени Драгана наача.

Ви што мало боље познајете одбојку, какве су нам шансе са Русима?

Мени је криво што их чекамо сад, а не у финалу. Такође су једина репрезентација у Европи којој признајем да је изнад нас.
Шта знам, на СП смо се исто састали са њима и изгубили (3:2, ако се добро сећам), они отишли у финале са Бразилцима, ми освојили бронзу. Имамо неке мршаве шансе за победу ако буде функцинисао блок и сервис буде бољи него досад. Ипак, по ономе што су Руси показали ове године у Светској лиги и на првенству, биће зајебано. Мрзим синтагму "финале пре финала", али има употребну вредност овде.

А ко је фаворит у другом полуфиналу?

Играју Италија и Пољска. Апсолутно немам појма. Дајем малу предност Италији, али и Пољска уме да изненади.
Ово је пласман од петог места. Највеће изненађење Словачка, дефинитивно.

5. SLOVAČKA

6. BUGARSKA

7. FRANCUSKA

8. FINSKA

9. SLOVENIJA

10. ČEŠKA

11. TURSKA

12. ESTONIJA

13. BELGIJA

14. PORTUGALIJA

15. NEMAČKA

16. AUSTRIJA

Ваљда ће позитивно да нас изненаде сутра.

Јако добро. Могу да приметим да је Иван стасао да буде вођа и мислим да је тек сада најбољи. Научио је да кува :)

П. С.

КАКО ЛОМИ ДРАГАНААААААААААА