Prijava

...do glasanja, kao i čitanje i pisanje komentara, pre izjašnjavanja ali uz opciju pored + i - još i = (neutralno - sve mi jedno), bez mogućnosti naknadnog glasanja. Možda komplikovano, ali u cilju povećanja objektivnosti i profesionalizacije.

Već predlagano ranije. Ne znam zašto nije ušlo u ozbiljnije razmatranje.

Slažem se,primetio sam da su neki od starih članova nabili po 300 pluseva u poslednjih par dana, jer se ljudi ponesu oduševljenjem od jedne njihove definicije.
Nije isto kad npr. Kurd (Mišković na Vukajliji:) ) napiše nešto, ili kad neki novajlija.
Razlog je i to što članovi znaju da moderatori vide ocenjivanje za sopstvene definicije. Ja sad dam minus DLZ, ona to vidi, i ja ga najeba.. :)
p.s. njene definicije mi se najviše sviđaju, kratke-jasne, svaka čast.

++ haha Mišković, :D :D +

:) Surovi ce svima da vam se...:)

ja sam protiv, mislim ideja nije losa, ali ja imam bolje koje su odbijene:)

Podržavam ideju.

Svidja mi se ideja. Neka bude hidden name, pre no sto logovani glasa i kada se radi o nelogovanom posetiocu.
i predlog ulazi u ozbiljnije razmatranje :-)

Mislim da je kaizen rekao da je tesko za izvesti, s tehnicke strane. Mozda postoje neke vaznije stvari u ovom trenutku. Kao npr, pretraga na groblju (koju mnogi ocekuju), pa PVT direktno na profilu uz obavestenje o neprocitanim privatnim porukama... Automatsko osvezavanje stranice foruma ili liste definicija... Sve je to isto predlagano i moje misljenje je da je vaznije od ovoga sa hidden name.
Mada, u sustini, ok je predlog.

Treba da bude skriveno ime. Obavezno. Ima dvadesetak autora koji dobijaju pluseve na staru slavu, na lepe oči ili na sevajuće batake, jbg. Ne znam na koju foru ja dobijam pluseve, ali znam da se dešava da napišem sasvim bezveze definiciju i da dobije 20 pluseva za dva sata, a pre 4 meseca bih napisao 10x bolju stvar, i popio bih minuse momentalno.
A gosti na sajtu ne bi trebalo da vide rejting uopšte.

Ime autora sakriveno. Ali trebalo bi, kao što je već neko pominjao, da postoji i treće dugme. Ne želiš da glasaš, ali te interesuje rejting i ko je napisao def. Naravno, nakon pritiska na to dugme ne možeš glasati. Puno, puno, puno def. dobija pluseve samo zato što su dobri sa nekim od ljudi ovdje i oni jednostavno ne žele da im daju minus.

neće vam sakrivanje autora pre glasanja za definiciju pomoći u sprečavanju izliva ljubavi pojedinih članova prema tom autoru, pošto kada oceni, i vidi ko je autor, ako mu se def sviđa, on ode na njegov profil i pogelda mu i oceni sve definicije...

sa druge strane je ok predlog što se tiče same pristrasnosti/nepristrasnosti baš tog izraza (definicije). to stoji.