Prijava

Koje vise volite i zasto.Ja licno vise ladno,nekako osvezava bre,toplo mleko uvek sam podsvesno vezivo za nekakav pederluk,nekako mi gej dodje kad je toplo....

Ладно. Свако јутро ицепим литар ладног млека. Кад прође 2-3 дана, а не попијем литар ладног млека, поче криза да ме хвата.

А најбоље млеко је наравно:

http://www.ekapija.com/dokumenti/dukat_mleko_190508.jpg

Сад влада несташица, маму им јебем.

Топло млеко је одвратно.

Ja toplo :D A toplo mleko i plazma, najjače, ko da jedem govno lepog ukusa.

Ја држим и плазму у фрижидеру. Волим ладну плазму.

Eh sad,nemojte ubacivati plazmu u racun.Pricamo o cistom mleku bez aditiva :D

I toplo i ladno. Češće ladno.

Имлеково ''свеже'', не превише охлађено. У младости сам волео топло.

Toplo domaće mleko i keksi. Jebeš to kupovno. Ofarbana voda.

Бљак домаће. Јеси пробала суши од краве?

Jebeš to kupovno.

Е, у курац. Па где да набавим домаће млеко? :)

'ladno...a toplo kao bela kafa.

Узгред, слажем се да је топло млеко да се избљујеш. Некако је као сперма.
Можда га зато воле геј људи и жене? :P

U zimi volim toplo, a uleti ti hladno mleko je najbolje.
Ugasi i žeđ i glad.

Топло млеко је за пичке.

Enzim za preradu mleka se gubi u ljudskom organizmu vec kod dece starosti 3-4 godine te tako mleko kao prehrambeni proizvod gubi svoju prvobitnu funkciju izuzetno zdrave i prekopotrebne hrane a postaje nesto sasvim suprotno tome.Mleko i uopste mlecni proizvodi su cisto smece i uzasno opterecenje za organizam narocito prilikom procesa varenja.Mlecne preradjevine iz mlekara su takodje prica za sebe,cist otrov i hemija(mleko a ne moze da se pokvari !?!?)a konzumiranje u vecim kolicinama garantuje osteoporozu.Mleko koje danas konzumiramo je nesto sasvim drugo od onog sto su konzumirali nasi roditelji.Cisto mleko kada se smesti u zeludac se usiri i jednostavno se pretvori u kuglu nepotrebnog otpada i u proseku treba od 8 do 11 sati da se razgradi pritom ne emitirajuci u organizam nista zdravo ili potrebno.Kafa sa mlekom je tek prica za sebe,jos gora stvar od prethodno navedene a pijemo je,bar vecina,svaki dan.Primera ima gomila,sto znaci ni hladno ni toplo mleko.

Enzim za preradu mleka se gubi u ljudskom organizmu vec kod dece starosti 3-4 godine te tako mleko kao prehrambeni proizvod gubi svoju prvobitnu funkciju izuzetno zdrave i prekopotrebne hrane a postaje nesto sasvim suprotno tome.Mleko i uopste mlecni proizvodi su cisto smece i uzasno opterecenje za organizam narocito prilikom procesa varenja.Mlecne preradjevine iz mlekara su takodje prica za sebe,cist otrov i hemija(mleko a ne moze da se pokvari !?!?)a konzumiranje u vecim kolicinama garantuje osteoporozu.Mleko koje danas konzumiramo je nesto sasvim drugo od onog sto su konzumirali nasi roditelji.Cisto mleko kada se smesti u zeludac se usiri i jednostavno se pretvori u kuglu nepotrebnog otpada i u proseku treba od 8 do 11 sati da se razgradi pritom ne emitirajuci u organizam nista zdravo ili potrebno.Kafa sa mlekom je tek prica za sebe,jos gora stvar od prethodno navedene a pijemo je,bar vecina,svaki dan.Primera ima gomila,sto znaci ni hladno ni toplo mleko.

Ако може, извор ове информације.

Da, to sam htela da pomenem, prezasićenost enzima, al nisam htela da se proseravam. Sreća, na vukajliji uvek ima dežurnih serača :) (serača?)
Jogurt je mama.

Алкалоид, ја мислим да је то чисто просеравање што причаш, извини.

Ево, мој пример. Ја сам пре две године био жгоља од 65 кила. Онда сам почео да пијем литар млека свако јутро и да вежбам и сад имам 87 кила на својих 191 цм висине. Много се боље осећам, јачи сам и имам МНОГО више енергије (почео сам да бијем брата који ме је целог живота тукао), а да не помињем што сам неупоредиво здравији и што ме заобилазе разне прехладе и грипови. А до пре две године ме ништа није заобилазило.