Prijava

Valdemare,
Davno ne pročitaš nešto ovako dobro. Jeste dugo, al svaku rečenicu je vredelo pročitati. objavi to kao definiciju i predložiću je da se odabere.

Bih ja, al ne znam šta bih time definisao, kukavac sinji.

Medjuljudske odnose..zmija je rodbina, leptir su prijatelji a baba je država i svi njeni službenici...celog života im činiš i kad tebi treba bi mi ali ne možemo baš to što ti treba...

serem brate, odlična je priča mislio sam i da je kopiram i okačim na fejs...al me bilo sramota da se kitim tudjim perjem, poster kad okačim piše čiji je...

Stavi: by Valdemar i posle ovde napišeš "izreklamiro sam jednog andergraund pisca"

Ma kači, samo stavi da je narodna priča nastala na društvenom sajtu, i ja sam ti neki narod :-)

Bushido, frustrirani čovječe, sram te bilo. Hoćeš li ti vjerovati u ovo što sam napisao, baš me briga. Idu praznici, smiri se i budi dobar.

Što da me bude sramota? Zbog toga što se hvališ i promovišeš jer si pomogao detetu koje ima rak? (ako je istina, a i ako nije)

pa i osetio sam malo sramote dok sam citao tvoj post, moram priznati

Eto, vidis da u tebi čuči dobar čojek. Bušido, nemoj sramotu osjećati.

да не причам о чињеници да си човеку диго без блама 800 евра, дечко за то се робија

пријавио сам те милицији целтиче

прљавим новцем купујеш другима поклоне, да би у себи створио неко осећање сатисфакције, али прилично лажне пошто је свима јасно да толики новац не би дао да је твој ни у лудилу
надам се да на послу не марњаваш спајалице, маркере и перфекс папир из вц-а

Juče sam dao nekom komanu dvajes dindži na autobuskoj. Za "kartu". Zahvaljujući mom nesebičnom delu, jedna baka više se vratila neopljačkana iz pošte. Možda je to baš vaša baka.

Nema na čemu.

перфекс папир из вц-а

s obzirom gde radi prilicno sam siguran da u veceu bleji onaj papir u listicima hahah ako ima uopste

ja sam dao isto nekom za kartu.ja sam bio manje darezljiv.dobio je 10 dindzi.
i jednom sam dao i onom na zeleznickoj sto putuje u vojsku vec 10ak godina 10 dindzi.
taj ckode je legenda.10+godina istu pricu vrti.kapiram da nema niko srca da mu kaze da su ukinuli vojsku.

лоло декра браон рециклирани соц провидан папир

Кад смо код железница, малопре сам помогао госпођи да утовари џак јабука у воз, добио две негро бомбоне ОПАА

ckode place za pluseve.
prajsles