Prijava

Nisam bas mnogo kopao po forumu u potrazi za ovom temom, ali na prvi pogled je nisam video.
Sve sto cu reci molim da se shvati krajnje dobronamerno :)

Chat je uzasan !
predpostavljam da je to neko privremeno resenje, ali veoma je tesko pricati sa nekim kada je delay. Pogotvu ako ima vise korisnika koji pricaju. Nisam rekao nista novo ali mislim da sa progresivnom popularnosti Vuke dici ce se i broj ljudi na chatu. Sto ce dovesti do totalne ne funkcionalnosti istog.
Mozda, chat na Vuki i nije planirn da postane glavna zabava ali svakako mislim da mora nesto da se uradi po tom pitanju ...

ne znam zbog cega ima toliko kasnjenje, kao i forum , za koji jos i nije toliki problem ...
Ili neko ko je nadlezan za to ne zeli neki java script u celoj prici iz nekog razloga.

Ipak mislim da postoji neki problem, kako nisam upoznat sa kodom ne mogu ni da zamislim sta moze da bude u pitanju ..mali zilion stvari...
Po nekad me cekanje na odgovor jednostavno smori ili se izgubi kontekst i tok misli ode gde ne treba :)

Naravno, oko odrzavanja sajta poput Vuke ima brdo stvari koje se resavaju u hodu ...tako da se iskreno nadam da ce i ovo jednom doci na red...

pozdrav.

Pa tu je projekat pod nazivom "dnevna doza", ali je zaglavio u beta verziji, pa je obustavljen.

Da pojasnim: dnevna doza je trebao da bude sajt namenjen isklučivo četovanju. Da se ne bi opterećivao ovaj naš čet.

jest odvratan al sluzi

dnevnadoza is dead.

definitivno će biti značajnijeg unapređenje chata na vukajliji (ne bih da prognoziram kada).

citat kaizen: "dnevnadoza is dead."

Shame... oh well, the life must go on.