Чачанизација

  1. Razmišljajte već sad gde bi mogli ići. Ne nameravam da se svadjam sa vama na trgu dok šibaju vetrovi. :))

  2. http://www.youtube.com/watch?v=9zbl9MZCPm8

    Ja nemam pojma, stvarno. Oćete opet kod Voja?

  3. Meni ako budu trebali vasi brojevi telefona, povuci cu veze u Vatikanu i CIA-i i dobicu, a onda cu da vas maltretiram nocima. I da dahcem u slusalicu.

  4. Ja poznajem Ramba lično. Ako ti on jednom dahne na slušalicu ima da ti isprazni bateriju za stalno. :)

  5. Didemo kod Voja?

  6. Bojim se da se nekolicina neće složiti. Ja sam uvek za našu narodnu kafančinu, al ne pitam se samo ja.

  7. Meni skroz svejedno... samo da nije ladno

  8. Jos pokusavam da skontam kako da krava pogleda u drugu stranu. Jebote.

  9. Hahahaha...Kakvi st Vi smrtnici. YeahBatch znaš li Gandru iz Kosjerića?Dragan Mitrović 91.

  10. Jos pokusavam da skontam kako da krava pogleda u drugu stranu. Jebote.

    Oči mi ispadoše!
    Pazi, mislim da sam uspela, al se bojim da će opet da kaže - Ne mogu noge tako da stoje. :D

  11. Samo vi rešite...i vodim Vas na Čiz kejk.

  12. Haha, a to će biti malo juče.

  13. Šta jok? Iskreni glavu nadesno...

  14. Ne može u tom pravcu, Cakana, samo vi meni rešite kravu u dva poteza, možete koristiti bilo koju tehniku...Niste svesni koliko je laka fora.

  15. Čekaj, mora biti isti pravac, različit smer?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.