Чачанизација

  1. Ne, nego znam za slučaj glupiranja na tom jezeru koji se kobno završio...

  2. Šta će deca, željna igre i razonode. Moramo ih razumeti. :)

  3. Zdravo.Jeste li imali sastanak u toj kafani.

  4. Ko si ti i zašto bismo ti tu informaciju otkrili? :)

  5. Vojo vlasnik kafane.

  6. Pa Vojo kako nas nisi pozno?

  7. Pozno bih te medj hiljadu zena, sto rece Saban :) al ti nisi bila malopre na temi. Inace tog dana sam isao na tender u diskont pica Bolero pa je umesto mene radila zamena. Zamena mi nije prosledila obavest.

  8. Vojo, nemo' se praviš sad, videli smo da si u par navrata ušećerio za astalom. :)

  9. Jel bio sitan il ukockan :) ?

  10. Pa koliko sam mogla da procenim, s obzirom da sam ti bila ledjima okrenuta, u kocku. :)

  11. A torzo kakav mi je bio :)

  12. Velimire Iliću i ostali iz njegove stranke - ako ikada budete čitali ovo, molim vas da ovom mom neopisivo seljačkom gradu darujete barem jedno pozorište.

    Iskreno i od srca,
    Pekki <3

  13. Slobodno dodjite u Uzice, radi pozoriste i mimo pozorisnog festivala, inace jednog od najbitnijih u Srbiji. Molimo samo da se istusirate pre nego sto dodjete.

  14. De da bacim pljugu da vam ne zapalim seno?

  15. Sad može 'de 'oćeš, sneg je. :D

  16. Vi iz Uzica kada tresete sneg sa cipela, jel i dalje zabacujete nogu unazad?

  17. kacemo se okupljamo

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.