Чачанизација

  1. kace pandani okupe na jebanju,pa tek možda ni tada ololo
    http://www.dodaj.rs/f/3e/kc/Dh9LIf9/1551mrk.png

  2. pih peki sto si neki naopak covek

  3. Ma zezam te, bre, nem pojma. :D Ti znaš da nijedno okupljanje mi nije promaklo. :3

  4. Ma znam da se zezaš, jesi redovan, što jes, jes. Još da pređeš sa soka od jabuke na pivo i super.

  5. Kako se okupljaju Vukajlijasi u Cacku? Proglase jedno vece za vukajlijasko, pa taj dan umesto ispred, piju unutar zemljoradnicke zadruge.

  6. Mi se barem okupljamo, a vi kad krenete da silazite, ne možete da se zaustavite, stoga ni ne izlazite iz kuće, tako da vas razumem u potpunosti.

  7. Sto ste se nesto ucutali? :)

  8. Sto ste se nesto ucutali? :)

    Cakana ja sam cekao tebe da pocnem da pisem, za ostale ne znam :)

  9. Propala tema kao i Cacak....pusto, pusto samo siba vetar ili je to ipak Uzice :))

  10. Užičani, mršćite iz teme.

  11. Nema veze, to za ove ostale :))

  12. Ma neka ih Peki. Nek se druže malo sa nama. Jbg, da i oni osete da su potrebni, pa makar to bila i funkcija kontejnera. :)

  13. Ahahahahaha, auuuu :D :D

  14. Ružno je diskriminisati. :)

  15. Cakana, citala si da se smece iz Cacka odlaze na deponiju u Uzicu tako da oni vec vrse funkciju kontejnera... za koju godinu precice na visi nivo ...nivo spalionice.

  16. Da slomimo jezicke barijere i da bi smo se bolje razumeli sa Užičanima sa leve se strane nalazi njihov a sa desne nas govor.

    Užice<>Čačak

    Ček – čekaj

    Jes – jeste

    Jok – Ne

    Nek – Neka

    Nemo – Ma nemoj

    Numem – Ne umem

    Oli? – Hoćeš li? (ovo skraćenje vuče korene iz Crne Gore, ali se puno koristi u Užicu)

    Nasce – Nastavnice

    Našče – Nastavniče

  17. Cakana, citala si da se smece iz Cacka odlaze na deponiju u Uzicu

    Da nisi mislio na smeće u bukvalnom smislu, pronašla bih se. :D

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.