Prijava

Svi dobro znamo šta je to... Priče koje se ponekad prepričavaju u društvu, tipa kao ono sa devojkom kojoj su sipali špansku mušicu u piće i zaključali je u kola.....Onaj što je išao za opkladu na groblje u pola noći i umro od straha....
Ima toga dosta, pa bi voleo da čujem vaše verzije...

ja znam da su devojci da li spansku musicu a da je ona kad je usla u bus pocela da se nabija na onaj menjac i umrla(ima dosta verzija)

Ne, ali ovo se stvarno desilo ortaku mog burazera... Dakle... jedan veoma placen posao je sluzba kupanje mrtvaka ili kako se vec zove...znate ono, lik umre (ili likusha) i sluzba u prostorijama mrtvachnice pruzi pokojniku (ili pokojnici) poslednje kupanje. E sad, kako sam cuo nije to potapanje u kadu ili slicno... Dosta sa uvertirom...
Dakle, taj lik, student, nisam siguran odakle je, radio je za neku kintu taj posao. E sad, valjda nema tu standardnih smena kao i na svakom poslu nego ga valjda sluzba pozove ili mu javi na vreme kad imaju klijantelu... Enivej, glavni akter je trebao to vece da dodje u mrtvachnicu i da okupa nekog sveze izbodenog mladica. Naravno, nije on jedini radnik u toj sluzbi ali on je dobio ovo zaduzenje. Njegove kolege (inace, isto studenti) su se dogovorile da ga malo zezaju.
Znali su da ce da dodje uvece da bi okupao nesrecnog, sveze izbodenog mladica pa su se dogovorili da pomere lesh i da na njegovo mesto legne jedan od kolega... Navodno, retko su se medjusobno vidjali ranici te sluzbe jer je sam posao bio 'nestandardan' tako da su cesto jedni odlazili, drugi dolazili... Dakle, jedan od ovih momaka je legao na taj posmrtni sto ili krevet, sta li je vec... Kolege su ga nasminkale, odnosno dobro napuderisale i ostavile tu da lezi dok nas glavni akter ne dodje...
Kada se ovaj pojavio sa lavorom i sundjerom u blago zamrachenu prostoriju nije osecao ni muchninu ni strah niti ishta slichno jer ovo nije prvi niti poslednji lesh koji je video... Stavio je slushke, ukljucio mp3 ili mp4, uzeo sundjer i poceo da mu glanca ruku... U tom trenutku mu je valjda zazvnio mobilni. Skinuo je jednu slushalicu i krenuo rukom ka dzepu ali ga je 'lesh' preduhitrio i uhvatio za shaku uz prodoran pogled i rechi:"Moze malo ispod mishke??!!"
I to je to...
Odmah zatim su likovi upali u prostoriju valjajuci se od smeha... naravnoi lesh je ustao drzeci se za stomak... zajebancija je uspela...hehe...da li?
Nas glavni akter je posle ove zajebacije bio neko vreme u Institutu za neuropsihijatrijske bolesti Dr Laza Lazarević, a vec par godina je u nekom sanatorijumu u Rusiji... deder objasni ti tom umu sad da je to bila zajebancija...