Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. @ CRVENI BANDIT

    Ne moraš ponavljati postove, pobrisaćemo.

  2. Ne bih da budem smarač, ali opet mi preskočiste definicije za brisanje. Prođe deseta tura otada. :D
    Ako ih i sad preskočite, definitivino im je suđeno da ne mru.

    http://vukajlija.com/forum/teme/158?strana=117

    Hvala! :)

  3. Umrle su jNy. Slobodno mozes zakazati cetresnicu :)

  4. jel mozete da izbrisete moj komentar sa ove defke, ispao je skroz pogresno....
    http://vukajlija.com/mere-opreza-pusaca-u-ilegali/154325
    --------------
    done and done

  5. Sevast ili juri prosek, ili pokušava samoubistvo. :)

  6. Севаст је испуцао бонус, те му више нећемо брисати дефиниције. И она прошла тура је била грешком обрисана.

    Некада је плакао кад му се обрише дефиниција као неквалитетна, а сад исте те дефиниције сам шаље на гробље.

    Не може. Сачекаћеш једно пешес' месеци, Севасте, па ћемо да обришемо.

  7. Ja želim da mi se obrišu ove definicije jer želim da ih obradim.A i jutros ste mi umesto 777 stavili da imam 779 definicija i ne jurim ja nikakve proseke samo želim da smanjim broj nekvalitetnih definicija.Ne znam šta je tu loše.I MOLIM VAS ODJEBITE OVOG GAMBIJA OD MENE gde god se pojavim na forumu i nešto pitam moderatore njegova poruka je ispod moje sa nekim ciničnim komentarom. Ako vi nećete ja ću ga oterati u pm, a znate šta se dešava tada.Ja napravim treći svetski rat a vi me banujete. Ovo je čista prozivka.Jel on moderator ili šta? hahahaha nećete da mi brišete definicije, pa pa to je u neku ruku i lepo...hvala vam.volim vas.

  8. ''i jutros ste mi umesto 777 stavili da imam 779 definicija i ne jurim ja nikakve proseke samo želim da smanjim broj nekvalitetnih definicija.''

    Аха! Сад признајеш да су неквалитетне! xD

    А да смо ти ух ми обрисали, био би у фазону: ''По ком основу је ово неквалитетно? Хоћу да ми се врати! :ево плачем над судбом обесном:

  9. Da te koje želim da mi obrišete jesu nekvalitetne, sve ostale koje brišete nisu, ne budi isključiv dušo .I ne priiznajem nego tvrdim da su nekvalitetne i jadne i ogavne

  10. Код друге реченице се слажемо. Коначно да се ја ии ти сложимо око нечега! :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.