Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. gvozdene, bio je jedan post između mog i tvog pa sam se nadovezivao :)) suma sumarum, neko te prozivao pa sam ja morao da se nadovežem i jebem te u mozak.

  2. AAa...pa taj dupli mi je pustio i pvt kao u fazonu Š'a ti moje def. predlažeš sa brisanje.
    Baš se pitam čiji je to dupli nalog.Mada smarača i anakondi sa viškom vremena ovih dana ne manjka. :)

  3. Nego,'oće neko obrisati ovo moje kad ste već pičke i ne smete da obrišete ono tudje što sam predlagao? :))

    //sređeno

  4. nisam drukara po prirodi,ali ovo me tako nervira-pricitajte def,i komentare ako je moguce
    EKSPLICITNO VREDJANJE OSOBE(DUSKA TOSICA)-http://vukajlija.com/recnik/du%C5%A1ko%20to%C5%A1i%C4%87/54206

    #sređeno#

  5. Da li moze nekako da se namesti da se prijava vrsi na samoj definiciji. Npr ispod palca na gore/palca na dole da ima neko sranje da se klikne i prijavi definicija. Ima to na forumima.

  6. Evo obećavam, dajem časnu pionirsku, neću više da vas maltretiram sa ovim predlozima.... :DDDD

  7. jel mogu ja da prijavim gomilu svojih definicija?
    ne zbog poena, neko sam neke napisao iz ciste dosade i nekako su mi strane... gledacu da mi broj poena ostane isti ili u najgorem slucaju malo veci, a mozda i malo manji

  8. Misle da je autor prepušten mašti :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.