Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. Pa... sad. Dobilo je puno pozitivnih. :)

  2. Je l' mogu malo da obrnem zahtev, pa da zamolim da vratite jednu definiciju sa groblja. Ostavio sam u komentaru link za svoju sličnu definiciju, pa je dusan345 obrisao svoju definiciju sa boljim skorom od moje "originalne". U pitanju je njegova definicija - ćale će da mi sere - sa skorom 23:0.
    Ako nije moguće da ostanu obe definicije, molim vas da vratite njegovu, a obrišete moju http://vukajlija.com/recnik/%C4%87ale/6074
    Unapred hvala.
    Pozdrav

  3. Ma neka su obe tri...:-)

  4. Hvala Kurde, sada sam video da postoji među Dušanovim definicijama.
    Sada ću da se plašim da linkujem ubuduće bilo na svoje, bilo na tuđe definicije za koje znam, a slične su "friškim", tek definisanim.

  5. Au, nije proslo na 2 minuta kako si to napisao, a vec je obrisano. Danonocno dezuranje? ;)

  6. Ne, nego je link sjeban.

    Naslov definicije je Može mi se, ja sam moderator!.

  7. Uh, dadoh drugi minus na tu definiciju.

    Mozda je do mene, ali stvarno je tesko naci bar jednu pristojnu ovih dana. :(

  8. :-) Solomonsko rešenje! Obrisao sam onaj deo u primeru gde pominje da ne može da banuje...

  9. Sta ces,moze ti se...

  10. http://vukajlija.com/recnik/Miladin%20-%20Minja%20Kova%C4%8Devi%C4%87/55446

    ova definicija je vec bila i ja i (ako se ne varam) talentovano_glup smo popili ban zbog svadje a definicija je tad obrisana. Bila je jako slicna ovoj novo-postavljenoj (fraza "bahati bilmez"), sa izuzetkom "miliona dolara"

  11. ...Čekaj malo da dođe Zyclon, pa češ da vidiš. :-)))

  12. Kakve su to FNA definicije? Tufna, srfna, brfna i ostala FNA sranja? Javljaju se od istih autora, i pazi čuda, nisu okarakterisane ni kao nekvalitetne niti da nisu definicija. Jel to znači da ću ako dam minus na sve njih dobiti etiketu hejtera, pošto su sve iz istog pera? Mnoge definicije su brisane i za puno manje...

  13. Surovi, objasni joj. Jer ako ja počnem da objašnjavam, umreću od smeha. xD

  14. Ajde već nek mi neko objasni, čisto da se ne provaljujem bez veze, da znam: am I stupid or am I stupid?

  15. Jelena, ma glasaj slobodno.Defke su vrlo kratke i brzo se čitaju tako da možeš da se braniš ako daš i po dva minusa u okviru 10 sekundi. Autor je vrlo cenjeni moderator koji je odlučio malo da se šali i da eksperimentiše ko bi njemu smeo da da minus-ako si hrabra možeš i da ga razvališ, ali pazi, njegov nik već dovoljno "upozorava"...dalje ćeš morati sama, draga Alisa...;)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.