Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. Jao,jao,jao...
    Prijavio sam za brisanje definiciju autora:

    http://vukajlija.com/recnik/autori/2389

    Ma to je bila greška.Nisam hteo.Učinilo mi se.Ej super je definicija.
    Nemojte me banovati molim vas...Ne,to nema veze.Ja i ne znam da je

    http://vukajlija.com/recnik/autori/2389

    moderator.Nemam pojma.I ne umem da čitam latinicu.Stvarno je smešna definicija.Ekstra je.Vrhunska.Nikoga ne vređa.Baš je duhovita...
    Ja obožavam takve definicije...
    Izbrišite moje prethodne postove.
    I ovaj.
    Molim vas.
    Super je duhovita definicija.

  2. Necu da im dam povoda da me banuju, bar dok ne izbrisu te svoje takozvane definicije.

  3. I ta definicija mora da vredja Rome evo sam Rom je to potvrdio a ti se pravis mutav!

  4. Pa ti si taj koji pise nesmisleno, nisi svestan svoje nesvesti!

  5. I ponovo si krenuo bespotrebno da vredjas

  6. A ti mislis da je cool da vredjas ljude i ponasas se kao mrgud

  7. Хм... Је л' то случајност да су кивна на моју дефиницију два аутора која сам био бановао? :)
    Је л' вас двојица мислите да сам вас бановао, јер ми се много банују овде људи и свршавам у гаће док банујем људе?
    Дајте, одрастите мало.
    Што се тиче дефиниције, примери нису измишљени. И дефиниција никог не вређа. Ја сам одрастао окружен Циганима и знам их у душу. Циганин ми је био један од најбољих другова у школи, а неки од најбољих људи које знам су Цигани.
    Ако прочиташ неке моје дефиниције, има ту доста критике и исмевања на мој рачун. У томе је понекад поента, да скренеш пажњу на неке лоше или смешне ствари, и да не прихваташ критику других људи на непријатељски начин.
    Луд, је л' си гледао Саут Парк некад? Јеси приметио колико ту понекад има антисемитизма? Је л' знаш да је један од двојице аутора серије Јеврејин? Како то сад? Ја никог нисам пљувао у дефиницији, само сам навео нешто што сви углавном знамо, и поткрепио то реалним примерима.

  8. e ludi i ludi psihijatre, ima fora da kad postaneš moderator imaš pravo da napišeš i najgoru definciju na sajtu, i da ona ostane neobrisana. to je mali ustupak koji smo dobili kao nagradu za jebavanje sa kojekakvim lezilebovićima.

    možda niste znali, ali evo sada da vam kažem da se ne mučite da prijavljujete naše.

    isto važi i za penzionisane moderatore.
    (i oni su pod protekcijom)

  9. @iskusni: obrisano.

  10. E jebi ga.
    Nema pravda za nas Cigani kod vas belci...

  11. хахахха нема :Д

  12. Vraćem ovu definiciju sa eksplicitnim vrijeđanjem na ponovni pretres.

    http://vukajlija.com/kurve-sa-poklon-teglama/82380

    ----------
    Обрисано.

  13. ja bih je obrisao, ali hajde nek to uradi neki drugi moderator, pa da može da se kaže da je obrisana uz saglasnost dva moda.

  14. Ову другу обрисах. Што је прва плагијат?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.