Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. pa što da se brišu svari koje ne razumeš? :)

  2. Nisam na to mislio. :) Ne znam, nekako mi nejasna bila, al' sad je opet pročitah, pa mi bi malo jasnija.

  3. ne kažem ni ja da je ne znam koliko dobra, al opet nećemo toliko strogi da budemo valjda, zar ne? :)

    ima neka izreka o merenju i sečenju za ovu priliku :D

  4. Jel OVO potrebno posle OVOGA? Mislim da je poenta ista.

  5. jel mene neko konstatuje ovde?

  6. Ja Vule, ali koje vajde od toga.

  7. Vala da znaš da je tako...

  8. Mora li bas svaki dan neko da se nakaci pola sata posle definisanog pojma???
    http://vukajlija.com/jedan-wc-i-sestoclana-porodica/84722

  9. Знам да уме да изнервира, али тренутно не постоји политика брисања таквих дефиниција, осим ако не потпадну под ''неквалитетно'', плагијат, итд.

  10. Ma znam. U trenutku me iznerviralo, vidim i sam da ne postoji objektivan razlog za brisanje. Nek mu ostane, sad sam se smirio :).

  11. Vukajlija's

    едит: обрисано

  12. Ne vredjaj me ZycloN znas i sam da su sve te definicije stvarno za brisanje!

  13. Mene,pošto pripadam narodu koji se pominje u ovoj definiciji,
    pomalo vređa sve što je napisano o nama.
    A mislim da su i svi oni primeri o nama izmišljeni ili deo urbanih legendi.U svakom slučaju nema dokaza da su istiniti...
    Zato bih zamolio da razmotrite da li treba obrisati:

    http://vukajlija.com/cigani-i-sedma-umetnost

  14. A pa onda ništa.
    Ja se izvinjavam što sam pomenuo...
    Izgleda da mi nismo dovoljno obrazovani da bi shvatili taj humor o nama...Jer meni i dalje nije smešna...

  15. ZycloN pa ne samo sto vredjas mene tom tvojom izjavom, nego vredjas i sebe pomislice ljudi da si izlepeo.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.