Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. nego sevast... aj malo od napred... dosadi odpozadi. promeni malo :)

  2. e vi koji brišete, to što ih on prijavljuje za brisanje i što su njegove, ne znači da su sve za brisanje. možda ima neka koja treba da ostane...

  3. ок. сурови брише од сад :)
    одох... :свиркам:

  4. Surovi je totalno upravu.U principu sve valjaju samo su postavljane kada nije bilo ljudi pa su slabo vidjene.

  5. размотрићемо
    (има доста да се чита)

  6. Hvala ali zahtevam da se pregleda i ostalih 15 strana, jer nisam mogao i ostalo da citam...previse zamara...dovde sam stigao http://vukajlija.com/recnik/autori/4178/definicije?order=time&strana=15

    ostalo je jos zadnjih 15, tj. od 1-15

  7. Znam surovi, sipaj neki alkohol dok budes citao da se ne bi skroz izludeo.

  8. evo sad je obrisano. ne bi bio smak sveta ni da je promakla, jaka stvar :)

  9. Surovi sta bi sa brisanjem gore pomenutih definicija, cija je drugarica jelena pa ne sme da se obrise... ili ko se muva sa njom/ njim, sta gdo to bilo.

    Zasticena ko beli medved.

  10. nije mi jasno na šta ciljaš. neke se definicije brišu, neke ne. neke odmah, a neke kasnije.

  11. Ne ciljam ni na sta, samo cekam sta ce da se preduzme jer sam pitanje postavio pre 13 sati.

  12. pa sve što je trebalo da se rpeduzme je preduzeto. ne vidim problem.

  13. Znaci neces brisati?

  14. Lepo napisi NECU da obrisem, jer se druzimo ili nesto slicno, i vise cu te postovati, a ne da mi pises tu u zagonetkama.

  15. obrisao sam samo jednu, zato što je slična sa jednom drugom.

    To je pravi primer kako se definicija piše. Iskreno, mislim da sam lično dao palac dole na 90% njih, ali tu je forma koja zadovoljava (za svaki izraz prvo lepo piše o čemu se radi, a onda pređe na stvar. primer-> N.N. -> ona je voditeljka tu i tu, radi to i to i u mojoj definiciji nalazi se zbog toga i toga), a i tematski je prihvatljivo za većinu autora na sajtu, koji to očigledno vole.

    ako ti definicije sa ovakvom formom smetaju, daj palac dole. ne može se brisati sve što ti se ne dopada.

  16. i ne želim da napišem NEĆU brisati, zato što HOĆU. i ja ne pričam u zagonetkama.

    ne očekuješ valjda da obrišem nešto pre nego što pročitam? stvarno si mislio da ova tema funkcioniše tako što neko okači neku def, i onda to moderator slepo obriše?

  17. Ako ja dam palac na 50 definicija (licno mislim da ima vise od 50) ja cu biti hejter, ali ti koji sam kazes da si dao minus na 90% njih nisi hejter jer si mod...jesam li sad jasniji.

    I jedna je nesto, barem si iskren da su vrlo priglupe.
    Delimo slican ukus.

    Hvala.

  18. nisi jasniji.
    ako ti pročitaš svaku od tih definicija (moderatori poseduju alate kojima to utvrđuju) i daš im svima minus, nisi hejter.

    ide mi na kurac to "jer si mod". nisam nikada koristio nikakve beneficije moje pozicije, ali to je potpuni oftopik. idi udaraj glavom o zid ako ti je dosadno, nemoj da sam sebi mažeš oči neistinama.

    p.s. dotičnom autoru sam lično sigurno obrisao preko 100 definciija, tako da veruj mi, nema nikakve protekcije.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.