Moram nekom da se izjadam :((

  1. Samhain me i dalje smara preko pvt-a. Misli da sam decak:( Hoce da se pari:(

  2. Reci mu da želiš da se udaš za njega, to će ga oterati.

    Ja imam ispit u utorak, a nikako da naučim sva ta sranja.

  3. Elektricare, ne ide, probala sam. On veruje u gej brakove. Savremen covek.

  4. ali ja padam hiljaditi put ovaj ispit, ne da mi se nauciti to sranje...

  5. E, ljudi, probajte A-N-T-I-S-T-R-E-S-T-H-R-E-A-D
    Pomaze...
    Ja imam takmicenje iz fizike u sledecu nedelju, nisam pipao, a trebalo je, gitaru imam u ovu subotu, nisam pipao a trebalo je, sad me grize savest.
    Takodje, likusa sa kojom se tako lepo slazem i kapiram nikako ne moze da svari ideju da se smuvamo... PU majku mu.

  6. Hm savremen čovek... takvi su najgori. Počni sa Krav magom što pre, inače svašta će da bude.

  7. Jebeni glupi Ekonomski fakultet!!! -.-

  8. I baš sam debil. Kukam ođe a imam twitter koji mi je psiholog.

  9. eto i onda kaže da nije narcis

    Nisam narcis, samo sam prelijep...

    Mare dolazi vamo pokvario mi se bojler

    Kad si ti mene, majke ti, vidio u blizini nekog bojlera?

  10. Moracu krav maga ili da obelodanim njegove pederske pvt-ove. Razmislicu.

  11. Khm čisto da se zna mogu da ga roknem na ONOJ temi ako je već toliko dosadan.

  12. Aj 'leba ti. Bila bih jako zahvalna. Dala bih ti levu sisu.

  13. Pffffffff bez kilo pičke ne razgovaram. Šalim se, meni je likvidacija hobi, samo da pronađem temu...

    Edit : Job 's done.

  14. Kad si ti mene, majke ti, vidio u blizini nekog bojlera?

    Ne znam mare totalno sam obnevideo od ove metaklike a i ostali mi u pamćenju neki stihovi svašta

  15. Aj, ovako...pokupio sam neko sranje....otišao na kožnu, da li mi dovicin 10 dana dvaput dnevno....radili mi bris uree...itd...kao imam neke bakterije ovo ono,nisu mi rekli tačno šta imam....pio ovo ...pomoglo dok nisam prestao...čitao sam po netu u vezi ovog sranja...zaključio da verovatno imam hlamidiju...teško se leči....smaračka boles'
    Aj, sad pomozte ljudi...Jel imao neko ovih problema....

  16. Hahahhahaha, to te tvoj bog kaznio jer si me hejtovao, hahahahhaha :P

  17. Možda sam te hejtovao zato što sam dobio ovo.... :P

    Ozbiljno ljdui ...

  18. Pa nisam te ja jebala i prenela ti, jebote, pa da se na meni izdrkavas. Siso.

  19. Moram na nekom....nemoj se lljutiš...

  20. zaključio da verovatno imam hlamidiju...teško se leči....smaračka boles'
    Aj, sad pomozte ljudi...Jel imao neko ovih problema...

    Leči to na vreme,hlamidija je veliki uzročnik sterilnosti kod muškaraca...nećeš jebati,odnosno jebaćeš al džabe.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.