Moram nekom da se izjadam :((

  1. Pa nismo domaćice jebene... lol

    Hahah. Sto bre?
    Prakticnije je.

  2. Ide mi na kurac zavisnikovo kockanje...

  3. ја јебем лолололол и не могу да постигнем па овде мора се јадам....

  4. hahahaha, to feeejz!

  5. Hahah. Sto bre?
    Prakticnije je.

    Praktičnije je i nositi kecelju u kujni pa ipak to ne radimo lolololo

  6. Dosta trolovanja, Caro. :P

  7. i meni ide na kurac moje kockanje...

    i ja sebi idem na kurac sa tim...i nek se teram u pičku lepu materinu...u 100 pizdi materina...

  8. Zavisnik pređi na poker jebogati, to na struju je za pičkice. Kad te jednom izuje pokerčina na fulu, tih stativa se ne'š ni setiti. :)

  9. Doš'o sa fudbala -razbili nas neki klinci k'o pičke. Puše li, piju li, drogiraju li se, jebu li do sabajle -šta rade kad mogu onoliko trčati. Zima u pičku materijnu, gde treniraju? Ponizili nas.

    Ne'š više majci, od sutra na trčanje Frenki bedevijo ofucana pa makar crveni klasik povrać'o. Klošaru!

  10. Nadam se, puno se nadam u zadnje vreme na duže staze.

  11. Nestalo mi municije za pištolj... A boli me racku, imam kalaš u garaži.

  12. Rame mi je ispalo po petnaesti put. Ili šesnaesti, nisam siguran.

  13. Ubija me ovaj osjećaj kad se pakujem. Ne prestajem da mislim da ću nešto zaboraviti. Okreće mi se želudac. Jebem li ga.

  14. Moram da vam se žalim.... Mrzim što sam prelijep... Mrzim... Ne želim ovoliku ljepotu...
    Bože, zašto jaaaaaaaaaaaaaaaaa?!?!?!!

  15. eto i onda kaže da nije narcis

  16. Pisa mi se a mrzi me da ustanem.
    Ps. mislim da imam poblema sa besikom. Ko vodokotlic sam majku mu, kako popijem casu vode ide mi se u wc

  17. Mare dolazi vamo pokvario mi se bojler

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.