Moram nekom da se izjadam :((

  1. Уплашио те неко? Неки човек?

  2. Ma ne vredi Enemy, moramo da zovemo dedu.

  3. Тата! ТАТА! Дођи види шта оће овај.

  4. Дошао сам само да оверим ову тему која служи да се сморене жене на њој пренемажу и траже курца.

    Модератор, преименуј ово у СВРБИ МЕ ПИЧКА МОРА НЕКО ДА МЕ ПОЧЕШЕ!

    Мислим да је качење неке од победничких песама са севера овде сувишно, сами копчате поенту. Тако да иде ЈЕДАН ВАРГ:

    http://www.youtube.com/watch?v=SwpQriG4MYQ

  5. alariče, duboko si se prevario jer se lako može videti da je procentualna zastupljenost muškaraca na temi veća:) a ko se ovde nije isplakao, taj i nije vukajlijaš.

  6. alariče, duboko si se prevario jer se lako može videti da je procentualna zastupljenost muškaraca na temi veća:) a ko se ovde nije isplakao, taj i nije vukajlijaš.

    Teško je reći jer je procentualna zastupljenost muškaraca na vukajliji i inače veća. E sad, da odredimo pije li vode ovo što alarik priča trebaju nam dva podatka:
    procenat M/Ž članova uopšte
    procenat M/Ž postova na ovoj temi
    Pa kome je veći...

    Iako, mislim da mogu svima da nam uštedim trud i odoka kažem da ovde više postova ima onaj pol čiji je elek član.

  7. Iako, mislim da mogu svima da nam uštedim trud i odoka kažem da ovde više postova ima onaj pol čiji je elek član.

    ahahahahahaah i plus kornelijeva ljubavna saga i premašiste nas onoliko!:)

  8. ahahahahahaah i plus kornelijeva ljubavna saga i premašiste nas onoliko!:)

    Iako... primećujem tendenciju da žene ovde više dolaze da kukaju a mi da se naslađujemo tuđom nesrećom. Što kaže springfildska porota, onaj ko govori nemački ne može da bude loš čovek.

  9. Ja samo podjebavam na temi, ne žalim se.

  10. Opet o meni c c c :)

  11. plus kornelijeva ljubavna saga

    ahah:)

    ovo je tema za izdrkavanje generalno, nevezano za pol.

  12. Opet o meni c c c :)

    nemoj se ljutiš, al ima tome strana:)

    realno se svi jadamo pošteno..i treba!

  13. Dobro mi je, ali da osvežim temu...

  14. debeli pacov
    Nja nja nja, kme kme kme, mrzi me, neću, ne mogu, odložio bih nja nja nja kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee neću.

    Ух, Сунце ти...
    Кад се сад нисам шлогирао никад нећу...
    Пацов спалио Милицу... Решио је да буде Милица уместо Милице...

  15. Šta god poželim da definišem, Motika je već definisao. :(

  16. Šta god poželim da definišem, Motika je već definisao. :(

    Ahahaha, koliko se meni to puta desilo, ništa novo.

  17. Motika je Bogotac, pomirite se sa tim.

  18. Šta god poželim da definišem, Motika je već definisao. :(

    Stani u red...

  19. Чистијо снег сат времена.

  20. eh, ova danšnja omladina..čuj,jada se što čistijo sneg sat vremena loloo :**

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.