Moram nekom da se izjadam :((

  1. Dub
    Gdje Vučicu za moderatora, pa da Vukajlija postane manastir?

    A što da ne. :D Malo više humora nije na odmet. Što da se genijalne defke ne pojave na naslovnoj? M? Imam ja mnogo bolji ukus od ostalih. :P

  2. električara za moda, on je pošten.

  3. Tako je, podržavam Duba.

  4. Nemoj sada, ti mene podrži kad se infiltriraš u njihove redove.

  5. Kuš bre! :D Ne kradite mi ono što mi pripada! :)
    Tako bih sad išla do prodavnice da kupim nešto slatko ali mi se ne da da se maknem s fotelje. :(

  6. Imam ja mnogo bolji ukus od ostalih. :P

    Dokazala.

  7. I meni se jede nešto slatko, a mrzi me da siđem do prodavnice...

  8. Tebi prodavnica u prizemlju zgrade?

  9. Eeee, i meni je nekad bila u prizemlju, to je bilo lijepo. Siđem u market u havajkama i japankama u sred januara, kupim stvari i trk u lift.

  10. Eeee, i meni je nekad bila u prizemlju, to je bilo lijepo. Siđem u market u havajkama i japankama u sred januara, kupim stvari i trk u lift.

    Мени је буквално поред врата, и никад ме нису сконтали. Упаднем снијег пада све однесе у мајици кратких и шорцу сви ми се крсте :)

  11. Da, sve je u okviru doma, ne mrdam već 3 dana napolje, sve mi je tu :)

  12. A ja moram da pešačim. :( Ima 200 metara do prodavnice a plus zavejalo. :(

  13. A jes vam teško svima. Šta bi da morate da plivate do radnje kroz snijeg?

  14. Zbog slatkiša vredi malo i pešačiti ;)

  15. E imam med i džem. ;)

  16. Ja imam nekih napolitanki, čokoladnih zajebancija i pekmeza od šljiva. Ovo zadnje mi je najzanimljivije.

  17. Nja nja nja, kme kme kme, mrzi me, neću, ne mogu, odložio bih nja nja nja kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee neću.

  18. Šta je covpa, pokvarila su ti se kolica pa si ljut?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.