Moram nekom da se izjadam :((

  1. Cek cek, gledas nesto na tv i povracas? u jebote...

    Брате пуна ми уста а они тамо приказују неке јаднике од 30 кила којима се кожа претвара у крокодилску. И плус сам жешће гадљив , ваљда због тога никад нисам ишао на Маракану , ш'а знам.

    лололок

  2. Jutros mi je na poslu zarđali ekser probio cipelu i zabio se u stopalo. Boli u pičku materinu.

  3. Primio antitetanus?

  4. U vojsci sam primio neke vakcine, pre dve godine, čačkao sam net i kao u njima ima i antitetanus. A u zdravstvenoj knjižici mi istekla overa, u vražju mater. Ne znam šta da radim.

  5. idi odmah u hitnu, ne zezaj se

  6. Kad sam se ubo odmah sam se izuo i iscedio taj crni krvni ugrušak, i ostavio sam da isteče još krvi. Stavio sam papirnu maramicu, navukao cipelu, odradio posao još sat vremena i ništa me nije bolelo. Kontam staviću hidrogen kad dođem kući, ali kad sam došao rana se zatvorila, maramica bila malo krvava, počelo da malo boli i natiče, ali rana nije promenila boju ili slično, a nađoh na netu da je to dobar znak. Ali sada boli.

  7. Obrisaše mi poster, dušmani...

  8. Mora da je bio kvalitetan.

  9. Данас ме цео дан јеб'о јебени вајерлес. Покушам ово - ништа, покушам оно - ништа, назовем неке хакЛере - видим они се не разумеју много боље од мене, а и са тим-вјуером су се јебали. Попиздим. Одем мало да блејим, нисам ни гасио комп. Вратим се, пробам опет нешто - курац! Онда игр'о мало неку игрицу, она заштекала и ту ја ресетујем комп и кад се упали, а оно међутим! :Д

  10. Razjebač
    Mora da je bio kvalitetan.

    Marš. :D

  11. Sto si ljuta na mene.

  12. Sto si ljuta na mene?

  13. Nisam bo, otkud ti to? :D

  14. Malopre oces da me bijes, sad kazes mars. Sta sam ti ja skrivio?

  15. Razjarena sam zbog postera :(

  16. Verovatno je bio sranje.

  17. Verovatno je bio sranje.

  18. Разјарен сам што не могу да бамбусам видрицу :(

  19. Decxko, ne diraj mi zamalo buducu suprugu.

  20. Mislila sam se da "bambusati" znači "nasmijati".

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.