Moram nekom da se izjadam :((

  1. A to već čisto sumnjam, poneki se dvoume i oko najosnovnijih mojih ljudskih kvalifikacija.

    +1

  2. Облакматори, јеси ти писао неку дефиницију о жени у коју је био заљубљен Тома Здравковић? Наслов дефиниције је име те жене.
    Ај ако јеси, дај линк. А ако ниси, а знаш на шта мислим, опет дај линк.

  3. e nisam, ja jesam o Tomi, ali znam i gledaću da nađem
    pokušaću :)

  4. Није Облакова. Ево линка http://vukajlija.com/danka-novovic

  5. Фала, Двајте.

  6. e super što nađe čovek

  7. Изгорела ''Џакарта'', пивница у улици Студентској у Београду, прекопута Студењака...

  8. Испао сам из топ сто и сад ауторке на чету неће ни да размисле о коитусу са мном :(((

  9. :'(

    jebiga, gadno je to kad se ispališ za stoprocentan i siguran snošaj!

  10. Испалих цигар и сад хоћу да с'онесевестим.

  11. Moram prestati da pijem, puno sam poceo da prosim. Necu da se neka zajebe pa da mene zajebe.

  12. da prestaneš da išćeš?

  13. Ma jok. Bas prosidbe. Malo, malo pa bude: "Jel se secas sta si sinoc radio?", i vecito ispadne da sam prosio.

  14. vecito ispadne da sam prosio.

    pusti brate, nije za zajebavati. Ja se napio kao dupe i devojka se skloni od mene, ode do druga i zamoli ga da me smiri, kao da joj je glupo kada pijem i sve to. On mi priđe, kaže to, a ja je pogledam i proderem se:
    -Što da nećeš ti da je jebeš.
    E najcrnje je što me je ona posle vodila kući jedno dva sata, a udaljen sam oko 3 km.

  15. ПА ЈЕБЕМУ БОГА !

    Данас сам имао само 1 еуро , и побјегнемо са часа и ја то ко кретен потрошим на бијелу кафу. 'Начи скапао сам од глади , кацу се завршили часови трчећи сам дошао до куће. Отворим фриз , извадим неку чајну , кулен , кечап , мајонез , трапист , алеву паприку и краставце , све то збрчкам у један сендвич , отрчим до трафике и купим два литра кајсије. Кренем да ручавам , ммммммм , 'начи нектар за душу. Шта слађе нијесам појео. Кад тамо на јебени РТС пуште неку емсију и почну да приказују оне паћенике који су користили дрогу Крокодил. Ја отрчим у вц и исповраћем се ко стока.

    ЈЕБЕМИМ ОЦА !

  16. Повраћаш ради нечега што видиш на тв ?!
    дај ен кењај :)
    На екскурзији пало неке дјете расјекло се сво унакажено сви повраћају око мене ја мезим ололо

  17. Јеби га , ш'а ћу кад сам гадљив.

  18. Cek cek, gledas nesto na tv i povracas? u jebote...

  19. Eee, kad se setim da je nekad davno kod mene u školi bilo popularno da pljuješ jedan drugom u jogurt, ovakvi ko šerlok ostanu gladni.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.