
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
hahahaha
Mnogo me nervira ovaj izvještačeni voditelj na areni 1, toliko vještački glumi ono južnoameričko GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL da je to jadno. Smorenim glasom priča već pola sata i onda kao uzbuđen je zbog gola, pa majku ti jebem koga lažeš
Управо сам видео слике са којих сам сазнао да је девојка у коју сам био интензивно заљубљен, од неке шеснаесте-седамнаесте, па до неке двадесете године, урадила пар тетоважа, и што је још горе, поседује малог белог кера. Посран сам јако.
Пружите ми емотивну подршку плс.
Drži se Grok, smak svijeta nije, samo se drži.
Pročitao sam celu žajkoteku.
uh
uhvatim sebe kako patim za bivšom pa se onda setim da je sve bilo samo laž ali opet patim
jako sam usamljen
Ista nam je tuga.
https://www.youtube.com/watch?v=Vwrl0gtWJds
Srno ajde da se ispomažemo
Meni bar dolazi mačka iz komšiluka povremeno. Ko tebe posećuje kad svi angeli utonu u san?
košmari
Ja sam prestala da sanjam. Nemam taj problem više :D
to je šteta jer sam se nadao da dođem ti u san
Onda ću početi ponovo da sanjam!
ma ne cimaj se, na javi ću
Čekamo te ja i mačka iz komšiluka.
Pustio sam Zonu Zamfirovu 2 sav sam krvav