Moram nekom da se izjadam :((

  1. Koja je poenta fizike? I sociologije?

    Sve što vidiš oko sebe, dio je nekog predmeta. Nauka je vrlo važna, djevojčice, zato nemoj da markiraš. ;-)

  2. Опусти се, Небитна, само се опусти и попиј пиво.

  3. Pa svojim ćutanjem te motivišemo da ideš na spavanje :)

  4. Fizika jebe keve ... samo pohvataš fazone sa formulama i sve ide lagano, bar meni ide... kakva teorija kakve pičke materine

  5. Pratim i ja te formule, ali mi ništa nije jasno. Ko vodi ove godine?

  6. Маса води.
    Маса пута убрзање.
    Маса је мама, дефиниција је за пичкице и позере.

  7. Blake Griffin
    Pratim i ja te formule, ali mi ništa nije jasno. Ko vodi ove godine?

    Krava vodi.

  8. Uopšte me niste motivisali. Posebno ti Čempi. Znači aj da si rekao uči za ocenu, trebaće ti kad budeš upisivala faks... nego mi prosipaš neke fore lepi su to predmeti. Strašno. :)
    Inače, oblast oko koje se bakćem jesu neke Galilejeve transformacije. I Lorencove. I relativnost. Smorilo međeda.

  9. Vidjećeš kad sve to prođeš kako ti predmeti imaju svoju ljepotu. :-)

  10. Ne. Fizika će za mene uvek ostati nedokučiva misterija jasna samo odabranima. Jedino što sam ikad skpirala jesu ona ogledala, kad se onaj zrak nešto vrljavo odbije, pa lik vidiš naopačke :D

  11. mOwam dA UcXim oWu sHuGhAwyyy bIoKheMiju, a IsxLa biX dA l00dUj3m sA dRugAriTzitchaMa m0jim. uFFff, stRaShno......
    ...
    ...

  12. Fizika je meni bila jedan od najzanimljivijih predmeta na faksu. Imao sam jako dobrog predavača, zanimljivog. Posebno su mi bila zanimljiva predavanja iz kinematike. :)

    Tu ti je fazon, što neko reče, par formula koje vrtiš u krug, a teorija se zna onako iz života. :D

    Optika nije loša. :)

  13. mOwam dA UcXim oWu sHuGhAwyyy bIoKheMiju, a IsxLa biX dA l00dUj3m sA dRugAriTzitchaMa m0jim. uFFff, stRaShno......
    ...

    Ja večeras stvarno nisam otišla na osamnaesti od drugarice jerbo imam sto čuda da učim, a i sve me živo boli. Koja si Kleopatra :D

    Fizika je meni bila jedan od najzanimljivijih predmeta na faksu. Imao sam jako dobrog predavača, zanimljivog. Posebno su mi bila zanimljiva predavanja iz kinematike. :)

    Tu ti je fazon, što neko reče, par formula koje vrtiš u krug, a teorija se zna onako iz života. :D

    Optika nije loša. :)

    Pa da, znala sam odmah da si jedan od odabranih. No za mene su to sve špnska sela :)

  14. Hehe, ja među odabranima. :-)
    ETF, šta'š. :-)

  15. Ma vi s eteefa ste zajebani na više nivoa :D

  16. Uzmite sobu.

    Nebitna, fejlovala si. Nisi odredila prioritete, zajebala si se grdno.

    Umjesto da si sagledala situaciju i odlučila - ili ćeš otići na rođendan i naroljati se ko krava i popušiti nekom random liku u veceu kojem se sutra neće sjećati ni lika a kamo čega drugog ili ćeš sjesti i naštrebati sve to napamet ili bar napraviti puškice - ti nisi uradila ništa no se jadaš ko kaka babetina.

    Jebiga sad, od jadanja nemaš ništa. Ili se pokupi na rođendan i nadoknadi sve betoniranjem piva vinjauom ili sjedi i nauči bilo šta.

    Ae sad, pali.

  17. Ođe čim krene neki dijalog, odma "uzmite sobu".. Brate vidiš da je pola tri, ubijamo dosadu nekako, šta besniš, nisi nam staratelj. :P

  18. Hah. Inače, feminizam je oblik neomarksizma i osnovala ga je Harijet Nemogusesetimkakosepreziva, koja je inače bila i prva žena sociolog.
    Tako da, osim što blejim ovde, učim i uporedo dva predmeta. I nalazim se u kuhinji. :)

  19. Ista si kao ova moja. Eno je u kuhinji uči :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.