Moram nekom da se izjadam :((

  1. Na mod forumu nema sigurno. :)
    Smare, ili im otvori temu
    "Kako sam proveo 5 minuta bez kompjutera" :)

  2. Smare rešio da troluje. :D

  3. Мајке ми, тек малоприје написа фаца неко срање, не зна ни сам што лупа, а прије тога последњи пост је био прије 10 сати

  4. Možda je malo popio. :) Eno, preporučio neke radio stanice za slušanje.

  5. Нешто сам изгледа гадно засрао а нисам сигуран шта...

  6. Нешто сам изгледа гадно засрао а нисам сигуран шта...

    Хоће то Ењеми. Мене то у'вати од лактозе, мајко моја ја непријатности.

  7. Ми смо исти а нисмо исти, јер ти си нетолерантан на лактозу а ја сам толерантан на лактозу. Тај неки фазон, а?

  8. Nekad su 'Modelsice' bile vr cave, a ove nove jebote...sve skrnave neke, falične, božemesačuvaj koji raspadi. Ova smena generacija kurcu ne valja, isto ko naša repka.
    PRVA POSTAVA MODELS FTW!

  9. Pada sneg napolju. Mrzim sneg!

  10. Napolju, ne pada mi u sobi sigurno

    U Svajcarskoj

  11. kod mene u sobi ko da pada sneg kolko ladno.
    lepa zemlja ta švica, ima snega, ima svega

  12. I standard hehe.

  13. leela
    Pada sneg napolju. Mrzim sneg!

    Код мене је сунчано (тренутно), али дува јак ветар па је хладно. Прошле недеље сам ишао у мајици, а сад ми треба зимска јакна. Није зима, ал' је 'ладно.

  14. Tri dana se osecam kao govno i evo..... na vrhuncu mrzovolje sam i odbacujem priliku da odem na koncert parnoga valjka...zao mi sto nisam nekom kartu poklonio.

  15. Pao sam na jednom paru na kladionici :(

    Igrao sam:

    Slavija - Gradina 1
    Zwolle - PSV 2
    BATE - Brest 1
    S'oton - Tottenham 2
    Atletico - Osasuna 1
    Napoli - Chievo 1
    Estoril - Porto 2
    i jebeni
    Club Brugge - Lokeren 1

    Kvota: 21,15
    Ulog 3 KM

  16. Ja ne znam ko vas mužjake bije po ušima da bacate pare na kladionicu. Ionako su veće šanse d će te spiči auto na putu do iste, nego da ćeš dobiti nešto.
    Nego da se i ja izjadam: Koja je poenta fizike? I sociologije? Ne znam ništa, ništa, ništa... A puno sam bežala... I sutra moram odgovarati...A meni se spava.. zev zev

  17. Zašto odbijate da me motivišete, bezdušni stvorovi?

  18. Нема поенте.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.