Prijava

Mogao sam, al me boljelo nešto uvo da to radim, na kraj krajeva bitno mi je samo da imam čim da se prebačim od tačke A do tačke B, C, D, E i F i nazad do tačke A.

Pa, dobro onda. Šta da ti kažem, ako vrši funkciju to je bitno. :)

Јебо ја једну малу (не, нисам промашио тему, тачно сам на теми на којој желим да будем). На око изгледа фино, ал се зато прљаво и кучкасто понаша, сисе су јој мање кад сам јој скинуо брус (ваљда користи пуш ап, хехе). Пробах да јој га убачим у слот број 2, ал ме стра' био да не навучем нешто чак и са кондомом. А фино сам реко ортаку да ми не набацује такве љанчестерке. Ал добро бар сам јој свршио на фацу, па док га не наговорим да ми набаци нешто боље, користићу ову.

Ja i moje auto možemo stat u Paninarov gepek. :0

ada, čoče, ka da vozim Mana troosovinca :)

Imam problem da se izrazim. Hoću da ono što kažem bude nedvosmisleno shvaćeno, ali ako me neko pozove na odgovornost zbog te izjave, želiim da imam alternativno objašnjenje koje će apsolutno i logično opovrgnuti pomisao te osobe koja me je sasvim ispravno shvatila i želi da me pozove na odgovornost.

Ne pomaže, nemoguće je reći nešto nedvosmisleno a posle to negirati logičkim razlozima, pogotovo kad nemaš posla sa glupim ljudima. Bolje ćutati.

Ne znam zašto ali neka me jeza drži već 20 minuta.
Pre 20 minuta sam bio normalan, veseo i opušten a sad mi nekako srce drugačije radi. Kao kada čuješ neku ekstra lošu vest pa imaš taj neki hiper-loš osećaj u stomaku tih prvih nekoliko minuta. Osećaj očaja sa primesama straha. Nekako sam sav dezorijentisan...

Osećaj očaja sa primesama straha. Nekako sam sav dezorijentisan...

Xalol

ŠTA SE SMIJEŠ HIJENO?

ŠTA SE SMIJEŠ HIJENO?

Ja?

Verovatno se šališ i zezaš. Nisam ništa loše mislio. Samo sam predlagao nešto što su meni davali lekari. Ako su oni bili zlobni prema meni, onda sam i ja zloban prema tebi...

Al sam glup... Xa ---- lol... Oprosti. Ali lek je stvarno LOL.

izvini! ispizdeću od ovoga.
Ja pročito samo onaj LOL deo

лоло тај ксалол пије моја кева кад фазон паднем испит ил кад је позову из наркотика да јој кажу да сумњају да кувам кристал мет

Шоми, видим да последњих дана само причаш о кристал мету. Је л' због Брејкин бед-а? И ја кренуо пре неки дан да гледам, размишљам да скувам нешто.