Prijava

да навуко сам се на серију :Д

Серија јебе.

Danas na sve one kazne od letos pljunuh i 500 dinara da me ne dize pauk.

uhvatila me neka melanholija jbt, ne znam šta mi je

Valdemarijuse ukoliko počneš konstantno da vredjaš sve sa kojima dolaziš u neposredan kontakt a sa kojima imaš potrebu da ostvariš verbalnu komunikaciju, siguran sam da će utisak dvosmislenosti izostati :)

Nisam hteo da vređam, nije bilo o vređanju.

4800 постова, ех :(

Jbt, tužna sam samo tako. Mislim, baš mi gadno.

Ja sam odslušala završnu reč Dr Vojislava Šešelja ovog vikenda, i prijalo je. Malo sam bila mamurna, možda zato. Nije isto to kao tuga, ali Vojvoda motiviše bez obzira kakvo je raspoloženje. Zamisli tek kako je njemu, pokušali su i da ga ubiju... A on, sam protiv svih!

Stvarno su nesposobni ti haški papci. Prvo ne mogu da osude zločince i pored svih dokaza i svedoka, drugo ne mogu da ubiju ni jednog debelog, beskorisnog truta koji crkava u četiri zida.

Vald ne nadovezujem se na postove, no savetujem da počneš da vredjaš. Kada nekoga pošalješ u pizdu materinu, uglavnom te shvati vrlo ozbiljno ;)

Pa ne mogu da vređam ljude od kojih nešto očekujem, tražeći to što očekujem :)

Stvarno su nesposobni ti haški papci. Prvo ne mogu da osude zločince i pored svih dokaza i svedoka, drugo ne mogu da ubiju ni jednog debelog, beskorisnog truta koji crkava u četiri zida.

Ahahahahahahah, ovo treba da ide u antologije!!!

Дошао пијан у школу и сад више не смијем да пијем. Од сада па надаље. Из музичког треба да одговарам погађање композиција, па тако до петка морам да слушам та говна умјесто Јашара и брата му, сунце га гријало. Не јебем.

Кад смо већ код музичких изјадавања... Синоћ сам денсово гангам стајл у клубу. Јебени алкохол, нећу више да пијем! Амин.

Кад смо већ код музичких изјадавања...

Aaaaa, meni pričaš, a ja sa oba operisana meniskusa uvek izgubim kontrolu, šta li, ponese me ritam li, alkohol li, i posle ne mogu da hodam tri dana...

Не знам да причам са цурама док се не напијем.

sa oba operisana meniskusa uvek izgubim kontrolu

Што би рекао један мој професор: "Самоконтрола, само самоконтрола"!
Ал' курац...

Не знам да причам са цурама док се не напијем.

Размисли о томе о чему причаш са њима кад се напијеш...

Prestani da pričaš i počni da siluješ. Uštedećeš na alkoholu, više ćeš jebati a i nećeš lupati gluposti.

Размисли о томе о чему причаш са њима кад се напијеш...

Не знам. Углавном причам неке глупости и мало сам нападан (као особина, не као глагол), што већина воли... Кацам тријезан, мање причам.

Prestani da pričaš i počni da siluješ. Uštedećeš na alkoholu, više ćeš jebati a i nećeš lupati gluposti.

Добра идеја. Малициозно, али прогресивно.
Само да због те предложене прогресивности не завршим као евнух који гули доживотну у/на Падинској скели.