Moram nekom da se izjadam :((

  1. Moje saučešće.

  2. Moje saučešće.
    :/

  3. Znao sam. Saće ti neko zalepiti bananu garant. :p

  4. stvarno si stoka neodgojena...

  5. Jedna me sitnica tišti. Naime, umrla mi je majka. Inače, sve je okej.

    nemojte bananu lupati mislim ko jos shvata ozbiljno ovaj post sa malom sitnicom nije da branim doticnog al vidim da se covek sprda

  6. Će me banuju ako te popsujem...ali nik ti je na mestu. :P

    Ne z'ebavaj se s tim stvarima, brate.

  7. stoka_neodgojena

    Zajebavam se XD

    Zajebavaš se, je l'?! E, sad ćeš da se zajebavaš van Vukajlije jedno mesec dana!

  8. daj mrmune ko jos takav text objavljuje na netu i ko krece sa tisti me jedna sitnica mislim:))))

  9. А ЗАШТО?! Кад сте ви јебавали било лепо!

  10. To nije moj problem. End ov diskašn.

  11. Мени је пало напамет да се неко не би зезао са тим глупостима након фрке око блека. Нисам веровао да је фол, мада сам контао да је то било раније, јбг под утиском сам овога што сам постовао од пре два сата

    Борко
    Од друга девојка је родила превремено услед инфекције и беба није преживела.

    Јбг, како је све за спрдњу, верујем да би многи платили да ти виде фацу док ти неко честита док оплакујеш мајку у сандуку. Нисам један од тих, јбг.

  12. Ma daj pusti ga, ko je to shvatio ozbiljno bre.

  13. Имајући у виду нова правила о дефинисању спама, морам да се изјадам:
    никад нећу укапирати ху лет д ејпс аут!?

  14. Iako mi je stoka gotivan lik, moram da se složim

    Malo si mu dao...

  15. Jebote,meni još bilo žao čoveka.

  16. eto ja moram sad malo da se izjadam..
    Meni je trenutno tesko kad gledam ovaj forum, tisti me cinjenica da je autor mrmun koji je inace i moderator na ovome vrlom nam sajtu banovao stoku nedojebanu zbog neukusne sale.
    Eto to me nervira i tisti. Pogotovo zato sto se doticni nije samobanovao zbog ove jos gluplje/debilnije sale
    Elem mora jos nesto da kazem da se ovo ne bi tretiralo kao ban: boli me noga i strasno sam nervozna. i zedna.

  17. to bre jano, svima im kopuliraj sa majkama.
    :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.