CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. SVI O'ĐE, LONG SE IGRA

    88.198.62.189:27160

  2. ЈА сам тако а нема никог..

  3. Samo javno da se pokrijem ušima za večerašnju partiju....

  4. Па , ја сам онако , променљиво играо ....само ме стра због каизена , њега сам највише уби....овај......аааа.... :))

  5. Ахахах немој се бринеш, на кантер серверима се највише готиве људи који те највише убијају, тако да си добар :))

  6. "Kapetane kako sam puc'o?" :)

  7. Ремац ја мора те похвалим, рејално најјачи си, ал сам ти поделио пар хедића на крају, малко да те спустим на земљу :))) Ал кидаш!

  8. pri kraju sam pricao ovde sa ovim sto radi u igraonici al opet fino ste i vi pucali. Inace nisam bas igrao kako znam, podloga i moj mis su mi kuci, nisam igrao cs mjesec dana. Da 2 veceri opucam po 2 sata vidjeli bi onda sta se radi :) jbg, ja ovo igram 9 godina, mnogo truda je ulozeno :)
    al ko je bio kaizen? :)

  9. Remče, ja ga nisam igra' 3 mjeseca, inače ću ti kazat' posa' ako počnem da igram p auđem u formu, jebali ste ježa :p

    Inače si nas noćas izuo, ja sam se već pokrio ušima :)

  10. Ремац кајзен је био кајзен! :)))

  11. Ajd' posle da opicimo ?

  12. Ја после не могу
    :))

  13. Ima li zainteresovanih za malo pucačine?

  14. Не могу... гладан сам... а мрзи ме да једем опет неке биљке... чекам да се неко смилује да ми донесе нешто нормално...

  15. Teško pušku nositi na prazan stomak... Oprošteno ti je.

  16. ima l' ko kak'i server, igra mi se jedno 5 minuta....

  17. 217.26.212.61:27026

    Najčešće je prazan, a i ako ima nekog, ima svega par ljudi.

  18. 'Ajd oce neko da opikamo malo, nisam usao u CS mesec dana sigurno...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.